پارچه ترمه اصل دست بافت

بازار خرید پارچه ترمه اصل دست بافت

پارچه ترمه، یکی از زیباترین پارچه های ایرانی است و اگر با ظرافت و به وسیله دست بافته شود، ارزش بالایی دارد. این پارچه، اغلب، در شهر یزد یافت می شود و یکی از سوغاتی های این شهر است. بازار خرید پارچه ترمه اصل دست بافت، با توجه به الیاف مرغوب به کار رفته در بافت آن و همچنین درجه های کیفی و کاربرد هایی که این پارچه دارد، از رونق خوبی بسیار خوبی برخوردار است.

بازار خرید پارچه ترمه اصل دست بافت

چگونه ترمه اصل را بشناسیم؟

چگونه ترمه اصل را بشناسیم؟ پارچه ترمه، مانند هر پارچه دیگری، ممکن است اصل یا تقلبی باشد. امروزه، بسیاری از سودجویان برای فروش بالا و سود آوری بیشتر، نمونه های غیر اصل را به عنوان پارچه ترمه اصل عرضه می کنند. برای شناخت ترمه اصل، راه هایی وجود دارد، که به وسیله این روش ها می توان نوع اصلی آن را تشخیص داد. یکی از این شیوه ها، قیمت آن است. در نظر داشته باشید، که نمونه اصل از قیمت به مراتب بالاتری برخوردار است و همچنین، انواع دست بافت آن بسیار نادر است.

برای بافت این پارچه، از ابریشم طبیعی اعلا استفاده شده است، که از نرمی و انعطاف پذیری بالایی بهره می برد و دارای رنگ های بسیار زیبا و چشم نوازی است. اگر یک نخ از این پارچه را جدا کنید، در صورتی که ابریشم طبیعی باشد، در اثر سوختن پودر شده و به آهستگی می سوزد. اما، اگر ابریشم مصنوعی باشد، با سوزندان، مانند پلاستیک جمع می شود. از طرفی، بوی سوختگی آن، مثل بوی سوختن کاغذ است. ترمه ماشینی، از الیاف ویسکوز است و از ظرافت، درخشندگی بیشتری در مقایسه با سایر الیاف مصنوعی بهره مند است.

با لمس کردن پارچه ترمه دست بافت، اگر احساس نرمی و لطافت داشتید، بدانید که ترمه اصل است. در حالی که، ترمه تقلبی زبر است. البته، این روش برای پارچه هایی کارساز است، که صددرصد از الیاف مصنوعی یا طبیعی در تولید آن ها استفاده شده است. پارچه اصل ترمه، دارای رنگ های طبیعی است و از رنگ های مصنوعی در ساختار آن به کار برده نمی شود. از طرفی، تراکم الیاف ترمه اصل، بسیار بالاست و از بافت ظریف تری بهره مند است. دقت نمایید، که در هنگام شست و شوی پارچه ترمه، به هیچ عنوان از شوینده های غیر مجاز و آب داغ استفاده نکنید.

فروش مستقیم پارچه ترمه باکیفیت

فروش مستقیم پارچه ترمه باکیفیت فروش پارچه ترمه باکیفیت به صورت مستقیم، بر اساس بافت پارچه، سطح کیفی پارچه و تعداد رنگ های به کار رفته در ساخت آن، به طرق متفاوتی، از جمله به وسیله واحد های تولیدی و مراجع معتبر امکان می پذیرد. فروش مستقیم، تاثیر زیادی بر روی قیمت تمام شده برای خریدار دارد و نرخ نهایی، بسیار بهینه و مناسب تر است. همچنین، قیمت این پارچه به عواملی، مانند نوع الیاف استفاده شده در بافت، از جمله ابریشم مصنوعی یا ابریشم طبیعی بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *