پارچه ترمه رنگی

بازار عرضه پارچه ترمه رنگی مرغوب

بازار عرضه پارچه ترمه رنگی مرغوب، به دلیل مزایای متعدد این نوع پارچه، بازاری پر رونق است. پارچه ترمه، پارچه ای نفیس با نقوش سنتی است که ایران مهمترین تولید کننده آن در جهان است. این پارچه علاوه بر زیبایی و طرحهای چشم نواز، دارای درجه کیفی بسیار بالایی است. قیمت انواع پارچه ترمه در بازار ترمه رنگی آنلاین بسیار مناسب و اقتصادی است.

بازار عرضه پارچه ترمه رنگی مرغوب

مشخصات یک پارچه ترمه رنگی مرغوب

مشخصات یک پارچه ترمه رنگی مرغوب

بررسی مشخصات یک پارچه ترمه رنگی مرغوب در زمان انتخاب و خرید این محصول مهم است. پارچه ترمه در مراکز تولیدی متعدد طراحی و تولید می‌شود و کیفیت محصول با توجه به نوع طراحی و منسوجات مورد استفاده در تولید پارچه متفاوت است. بنابراین لازم است ویژگیهای یک پارچه ترمه خوب را بدانیم.

مهمترین مشخصه‌های پارچه ترمه با کیفیت عبارت است از:

  •   ترمه مرغوب دارای بافتی متراکم است. هر چه میزان تراکم پارچه ترمه بالاتر باشد کیفیت منسوجات مورد استفاده در تولید پارچه بالاتر است. در نتیجه شکل ظاهری پارچه زیباتر است و دوام بیشتری دارد.
  • ترکیب رنگ در پارچه ترمه مرغوب متنوع است و در پارچه ترمه با کیفیت از رنگهای طبیعی استفاده می‌شود. همچنین رنگهای به کار رفته در پارچه ترمه مرغوب، شفاف است و دارای کیفیت بالایی است.
  • نقوش و طرحهای به کار رفته در طراحی و تولید پارچه ترمه با کیفیت اصیل هستند و ریشه در فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی دارد. این نقوش نشانگر تاریخ ایران زمین است و یکی از مهمترین راهها برای تشخیص ترمه ایران است. طرحهای اسلیمی و تاریخی چون طرح شاه عباسی و بته جقه مهمترین طرحهایی هستند که در طراحی پارچه ترمه ایرانی کاربرد دارد
  • ترمه مرغوب دارای ضخامت بالاتر و وزن بیشتری نسبت به سایر محصولات است. این امر به دلیل تراکم بالای پارچه و کیفیت بالای تولید پارچه است.

صادرکننده پارچه ترمه رنگی مرغوب

صادرکننده پارچه ترمه رنگی مرغوب

ایران مهمترین صادرکننده ترمه مرغوب رنگی است. مراکز تولید انواع پارچه ترمه، این پارچه را با استفاده از بهترین الیاف و منسوجات تولید می‌نمایند. استفاده از رنگهای طبیعی و طرحهای سنتی و اسلیمی، ترمه ایرانی را به محصولی ممتاز مبدل ساخته است.

پارچه ترمه برای تولید انواع رومیزی، کوسن، پشتی سنتی و البسه سنتی استفاده می‌شود و در طرح و رنگ متنوع ارائه می‌شود. صادرات این پارچه توسط مراکز صادراتی و شرکتهای عرضه و فروش اینترنتی صورت می‌پذیرد و این مراکز بهترین نوع پارچه ترمه را وارد بازارهای جهانی می‌کنند.

گسترش تجارت به شیوه نوین الکترونیکی این امکان را برای تولید کنندگان پارچه ترمه ایجاد کرده است که بتوانند محصولات خود را از طریق سایتهای فروشگاهی چند زبانه و تجاری به تمامی کشورهای معرفی نمایند و محصولات با کیفیت ایرانی را به صورت آنلاین به تمامی کشورهای جهان ارسال کنند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *