رومیزی ترمه پنج تکه

بازار فروش رومیزی ترمه اصل

رومیزی ترمه اصل از نادرترین و کم معمول ترین پشم بزهای جهان و در عین حال یکی از با ارزش ترین ها است. این نرم به لمس، ابریشمی، سبک و عایق حرارتی خوب است. به دلیل ویژگی ها و کمبود آن، قیمت آن در مقایسه با سایر الیاف نسبتاً بالا است و بنابراین استفاده از آن نشانه کلاس، تجمل و تمایز است.

بازار فروش رومیزی ترمه اصل

همه چیز درباره رومیزی ترمه اصل

همه چیز درباره رومیزی ترمه اصل منشا آن در جمعیتهای محلی منزوی و منزوی کوههای تبت، در دامنه های جنوبی هیمالیا و منطقه سین کیانگ در چین است، مناطق کوهستانی با دمای زیر صفر از آنجا که بز کشمیر از آنجا سرچشمه می گیرد. این الیاف از عمیق ترین، ظریف ترین و ظریف ترین قسمت پشم این بز بدست می آید. این پشم توسط فولیکول های ثانویه تولید می شود، در حالی که لایه بیرونی درشت و محافظ تری توسط فولیکول های اولیه تولید می شود.

ترمه خالص را می توان رنگ کرد و به نخ ریسی داد، سپس دستکش، جوراب و سایر لباس ها را می توان بافتنی کرد. این پارچه همچنین می تواند در پارچه هایی بافته شود که بعداً برش داده می شود و در لباس هایی مانند کت، کاپشن، شلوار، لباس خواب، روسری، پتو و سایر موارد جمع می شود. تولیدکنندگان در اسکاتلند، ایتالیا و ژاپن به عنوان رهبران بازار شناخته شده اند.

رومیزی ترمه سرمه دوزی ساخته شده الیاف پشم ترمه دارای یک ساختار مولکولی کشیده است، بر اساس زنجیره سلولهایی که به صورت فنر در کنار هم قرار می گیرند، که خاصیت کشسانی فیبر را می دهد، یعنی توانایی صاف کردن و پیچش بدون تغییر شکل، همیشه هنگام کشش شکل اصلی خود را بازیابی می کند یا فشار متوقف می شود.

هنگام کشش یک الیاف پشم، پیوندهای عرضی بین سلول ها مجبور شده و مایل می شوند، در حالی که کشش ادامه دارد. وقتی این حالت متوقف شد، پیوندهای پله ای تمایل به بازگشت به موقعیت اصلی خود دارند.

آب را تا 40 یا 45 درصد از وزن خود حفظ می کند. هزینه آن برای خشک شدن است. این توانایی جذب آب توسط الیاف به معنای مرطوب شدن آن نیست، آب به سطح پشم نمی چسبد بلکه به فیبر وارد می شود و تحت یک احتباس قوی قرار می گیرد. ظاهراً پشم خشک هوا می تواند 15٪ آب داشته باشد.

خرید رومیزی ترمه سرمه دوزی

خرید رومیزی ترمه سرمه دوزی خرید رومیزی ترمه سرمه دوزی از مجموعه ما به راحتی و با یک تماس امکان پذیر است! حجم پارچه مانع تبادل حرارتی بین یک طرف و طرف دیگر می شود. بر روی یک سطح صاف پخش شده، تمام الیاف 1 کیلوگرم پشم خوب می تواند مساحت 200 متر مربع را پوشش دهد.

این ایده می دهد که پارچه پشمی با کیفیت بالا چه مقدار هوا را می تواند در داخل خود نگه داشته و آن را بی حرکت کند. بنابراین، این مقدار زیادی از هوای بی حرکت محبوس شده در حدفاصل الیاف، مانع هدایت حرارتی می شود. دومین عامل عایق، سطح اسفنجی پارچه است که با نچسبیدن به پوست، لایه اول هوا بین آن و پارچه باقی می ماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *