رومیزی ترمه سه تیکه

بازار فروش رومیزی ترمه سه تیکه

از رومیزی ها برای زیبایی روی میز ها و تزئین این میز ها استفاده می کنند.

این رومیزی ها تاثیر و زیبایی زیادی را بر دکوراسیون منازل می گذارد.

رومیزی ها از چند نوع پارچه به دست می ایند.

بیش تر رومیزی ها جزء صنایع دستی محسوب می شود.

یکی از این رومیزی ها که کار دست است، رومیزی ترمه سه تیکه است.

این نوع از رومیزی هم مانند نامش از سه تیکه تشکیل شده است. اجزای تشکیل دهنده این رومیزی دارای یک رومیزی بزرگ و دو کوچک در کنار ان است.

بازار فروش رومیزی ترمه سه تیکه

از کجا رومیزی سه تکه ترمه بخریم؟

از کجا رومیزی سه تکه ترمه بخریم؟ از پارچه های دیگر هم برای رومیزی ها استفاده می کنند. این پارچه ها هم دارای زیبایی های خاصی است. اما رومیزی های ترمه ده دلیل ظریف کاری هایی که دارا است زیبایی بیش تری دارد.

این ظریف کاری های بر روی ان از طرفداران و دوست داران زیادی بر خوردار است. این نوع از رومیزی ها در شکل های سنتی و قدیمی نیز طراحی می شوند.

این طرح رومیزی های ترمه کاری شده بسیار زیبا و شگفت انگیز است. طراحی این رومیزی های ترمه بسیار زمان بر است زیرا دارای ظرافت بسیار زیادی است.

رو میزی های ترمه در بیش تر استان های زیادی تولید می شود. این رومیزی ها را به عنوان میراث فرهنگی این استان ها و کشور ایران ثبت جهانی شده است.

ترمه کاری پارچه ها بیش تر در استان های اصفهان و یزد و شیراز وجود دارد. رومیزی ترمه یزد و سجاده ان از پر فروش ترین طرح ها در بازار های کشور محسوب می شود.

پارچه های ترمه دارای ضخامت و کیفیت بالایی است و هنگام شست و شو دچار اب رفتگی و خرابی نمی شود.

برخی از ترمه های موجود در بازار ها توسط کارخانه ها و با استفاده از دستگاه ها تولید و بافته می شوند.

ترمه ها در شکل های مربع و دایره و مستطیل و سایر شکل های هندسی طراحی می شوند. این شکل ها در اندازه ها هم با یک دیگر متفاوت اند. اندازه ان ها بستگی به میز ان دارد.

سفارش انواع رومیزی ترمه یزد

سفارش انواع رومیزی ترمه یزد برخی از رومیزی ها را می توان به تولید کننده گان ان ها سفارش داد تا به اندازه دلخواه و به طراحی دلخواه تولید کنند.

برای سفارش رومیزی سه تیکه ترمه می توان به همین طریق و یا با مراجعه به فروشگاه های فروش این رومیزی ها و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی سفارش خود را ثبت کنند.

این پارچه های ترمه کاری شده از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار است و معمولا در بیش تر فروشگاه های موجود در بازار که در این صنعت فروش دارند به فراوانی یافت می شود‌.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *