بازار فروش پارچه ترمه ابریشم یزد

بازار فروش پارچه ترمه ابریشم یزد از دیرباز در کشور ما رونق خوبی دارد و تولید و بخش این نوع پارچه در تمامی بازارهای ایران از استقبال خوبی برخوردار بوده است. این نوع پارچه که به طور خاص در شهر یزد بافته می شود در قدیم به صورت دستی تولید می شده است ولی در حال حاضر به صورت نیمه دستی به تولید و عرضه می رسد. قیمت این نوع پارچه مطابق با نرخ روز در حال تغییر میباشد و قیمت عرضه شده برای پارچه های ترمه این شرکت بسیار مقرون به صرفه است زیرا به صورت مستقیم به فروش می رسند.

بازار فروش پارچه ترمه ابریشم یزد

نکات مهم در تولید پارچه ترمه

نکات مهم در تولید پارچه ترمه

تولید پارچه ترمه اصل با استفاده از ابریشم انجام می‌شود ولی در حال حاضر معمولاً این نوع پارچه ها را به کمک پنبه یا پشم سفید نیز تولید می کنند. این نوع پارچه که دارای طرح های سنتی می باشد و در قدیم به صورت دستی تولید میشده، دارای رنگ بندی و طرح و نقش های بسیار خاصی است و معمولاً برای رنگ کردن مواد اولیه این نوع پارچه است از مواد رنگی طبیعی مانند حنا و یا برگ بلوط بهره گرفته می شود.

پارچه ترمه به طور گسترده از پشم سفید بافته می‌شود که این پشم ها باید قبل از مصرف به صورت کامل شسته و تمیز و نکات بهداشتی در آنها رعایت گردد. پشم استفاده شده باید مرغوب باشد و استحکام کافی را داشته و در عین حال سفید و لطیف باشد. پس از رنگ کردن و چله کشی پشم نوبت به ماسوره پیچی میرسد که انجام این مرحله به منظور بافت پارچه ترمه با دوک های نخ از قبل آماده شده انجام میشود. بافت پارچه های ترمه به طور عمده در صنعت جدید به کمک دستگاه های ترمه بافی انجام می شود که ظرافت و طرح های بسیار پیچیده ای را به سادگی بر روی این پارچه ها به نمایش می گذارد.

مراکز پخش پارچه ترمه ابریشم یزد

مراکز پخش پارچه ترمه ابریشم یزد

عرضه پارچه ترمه ابریشم یزد با قیمت های مناسب توسط این شرکت اینترنتی معتبر انجام می‌گیرد که به منظور دسترسی راحت‌تر مصرف کننده به این کالاها و اطمینان آن‌ها از کیفیت کالای خریداری شده عرضه و پخش به صورت آنلاین و مستقیم انجام می‌گیرد تا عملیات خرید و فروش بدون واسطه و با قیمت های بسیار مناسبی صورت بگیرد.

فروش پارچه ترمه عمده که کالای صادراتی بسیار پرفروشی محسوب می‌شود و هر ساله بخش گسترده‌ای از صادرات کشور را به خود اختصاص می‌دهد در حال حاضر با قیمت های بسیار مناسبی توسط این فروشگاه اینترنتی انجام می‌شود که عملیات ثبت و سفارش کالا نیز از طریق همین فروشگاه انجام می‌گیرد و تحویل محصولات در زمان مقرر انجام خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *