سجاده و جانماز ترمه فروزه ای رنگ

توزیع کننده سجاده و جانماز ترمه

امروزه از پارچه های ترمه برای تولید محصولات مختلف و متنوع زیادی استفاده می کنند، یکی از این محصولات سجاده و جانماز ترمه می باشد که دارای طرحها و رنگ های بسیار متنوعی می باشد و از آنجایی که ترمه نقش و نگار بسیار زیبایی دارد علاقه مندان زیادی دارد.

توزیع کنندگان سجاده و جانماز ترمه در کشور این محصول را به صورت سه تکه و در دو جنس ابریشم و پلی استر تولید و به بازار عرضه می نمایند که قسمت بزرگتر به عنوان زیر انداز و دو قسمت دیگر محل قرار گیری مهر می باشد از این رو، این محصول می تواند هنر مردمان این سرزمین را به خوبی به نمایش بگذارد.

توزیع کننده سجاده و جانماز ترمه تبریز

ابعاد مختلف مدل سجاده و جانماز ترمه

ابعاد مختلف مدل سجاده و جانماز ترمهسجاده و جانماز ترمه در ابعاد، اندازه و مدل های مختلفی تولید می شود و هر کس متناسب با سلیقه خود می تواند خرید نماید و از آنجایی که این جانمازها در طرح و رنگ های بسیار زیبا تولید می شود می تواند نظر افراد مختلف با سلایق گوناگون را جلب نماید.

ابعاد سجاده بسیار متفاوت می باشد و معمولا در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود ولی اندازه استاندارد جانماز با عرض 1/25 سانتی متر و طول دلخواه می باشد  و با توجه به ابعاد مختلفی که سجاده و جانماز ترمه دارد از این رو قیمت جانماز ترمه با ابعاد مختلف متفاوت می باشد لذا در هنگام خرید به ابعاد جانماز توجه نمایید زیرا هرچه جانماز شما ابعاد بزرگ تری داشته باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد.

مرکز فروش سجاده و جانماز ترمه

مرکز فروش سجاده و جانماز ترمهجانماز و سجاده ترمه از هنرهای سنتی ایران به شمار می آید که طرفداران زیادی به علت تنوع بالا در طرح و رنگ دارد که هنر ایرانی و اعتقادات اسلامی به بهترین شکل با هم تلفیق شده است و جنبه تزیینی دارد و می تواند هدیه بسیار مناسبی برای نو عروسان باشد.

بنابراین اگر می خواهید سجاده و جانماز ترمه را در رنگ و طرح های بسیار زیبا برای عبادات خود و هدیه به عزیزانتان تهیه نمایید به مراکز فروش سر بزنید و این محصول زیبا را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

ما به عنوان یکی از مراکز فروش انواع مختلف مدل کیف سجاده و جانماز را با کیفیت بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار می دهیم ، این مدلها دارای طرح های بسیار زیبا و متنوع می باشد و هر کس با سلیقه مختلف می تواند خرید نماید و با توجه به این که این سجاده ها دارای طرح های بسیار متنوع و ظرافت های بسیار زیادی می باشد قیمت آن نیز متفاوت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *