رومیزی ترمه کار شده سبز

تولید انواع رومیزی ترمه کار شده

ایرانیان در هنر دست سابقه درخشانی دارند در این میان ترمه دوزی یکی از این هنر های پر فروشی است که کاملا با دست دوخته می شود که از نظر طرح و شکل با هم متفاوت است همچنین در اندازه های مختلفی می باشد. رومیزی ترمه یکی از کار دستی است که با تمام دکوراسیون خانه هماهنگ است. رومیزی ترمه انواع مختلفی دارد که با طرح های بته، جقه و گل می باشد. تولید انواع رومیزی ترمه کار شده در بعضی از شهر های ایران امکان پذیر است

تولید انواع رومیزی ترمه کار شده

رومیزی ترمه کار شده چه مشخصاتی دارد؟

رومیزی ترمه کار شده چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید ترمه جزء هنر های اصیلی است که در گذشته کاملا با دست دوخته می شد ولی امروز با ظرافت تمام به صورت ماشینی با نخ های پلی استر و ویسکوز بافته می شود که کیفیت بسیار بالا دارد رومیزی ترمه زیبای میز را دو چندان می کند در ادامه به این سوال که رومیزی ترمه کار شده چه مشخصاتی دارد؟ پاسخ داده می شود.

  • اولین مشخصه این است که به راحتی ابریشم مصنوعی و و یا همان ویسکوز را تشخیص دهید یکی از نخ های ترمه را جدا کرده و آتش زد اگر سریع بسوز نشانه عدم مرغوبیت آن است ولی اگر به کندی بسوزد نشان دهنده اصل و طبیعی بودن آن است.
  • از مشخصه دیگر آن جنس پارچه است که از بهترین ابریشم مصنوعی که به ویسکوز می گویند می باشد که بسیار ترمه ظریف و زیبا می شود و درخشندگی بیشتری به دست می آورد.
  • یکی از مشخصه رومیزی ترمه استفاده از رنگ های طبیعی و زیبایی است که بسیار رومیزی را نرم و لطیف می کند در حالی که رنگ مصنوعی رومیزی را سفت و زبر می کند.
  • از موارد شناخت رومیزی ترمه تراکم پارچه ترمه است هر چقدر تراکم آن بیشتر باشد بافت ها ظریف و با کیفیت تر است.

مراکز فروش رومیزی ترمه کار شده

مراکز فروش رومیزی ترمه کار شده مراکز فروش رومیزی ترمه کار شده دارنده محصولی با کیفیت بالا می باشد که به روش های مختلفی به فروش می رسد این مراکز به خاطر وجود مشتریان زیاد و بخاطر اینکه بیماری کرونا باعث بسته شدن فروشگاه شده است از طریق اینترنت نیز این کالای مرغوب و همچنین زیبا را به فروش می گذارد.

خریداران می توانند به سایت زیر مراجعه کنند و انواع رومیزی ترمه را با صبر و حوصله ببینند و نسبت به خرید آن اقدام کنند. خریداران می توانند با قیمت بسیار مناسب آن را در اندازه ها و و رنگ بندی متنوع تهیه کنند و برای مصارف مختلف از جمله جهیزیه استفاده کنند ترمه به گونه ای است که با هر نوع سلیقه ای هماهنگ است و افراد زیادی مشتاق خرید ترمه اصل هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *