روتختی سرمه دوزی ترمه ابریشمی

تولید روتختی سرمه دوزی ترمه ابریشمی

ترمه از جمله پارچه های بسیار با ارزش می باشد که از قدیم استفاده از آن در خانه ها رواج داشته است.

ما با تولید بهترین نوع روتختی سرمه دوزی ترمه در خدمت شما خریداران عزیز می باشیم.

تولید ترمه سرمه دوزی با استفاده از بهترین نوع ترمه و نخ آن به کار رفته است که بسیار این محصول را با ارزش کرده است.

تولید روتختی سرمه دوزی ترمه ابریشمی

مراحل تولید روتختی سرمه دوزی ترمه

مراحل تولید روتختی سرمه دوزی ترمه اما برای تولید روتختی ترمه ابریشمی و سرمه دوزی شده چه باید کرد و مراحل تولید آن چگونه می باشد؟

قطعاً برای تهیه ترمه همانند هر چیز دیگری به مواد اولیه آن نیاز داریم که بتوانیم یک روتختی سرمه دوزی ترمه زیبایی داشته باشیم.

مواد مورد نیاز برای تولید روتختی ترمه:

  • پارچه ترمه
  • انواع نخ به کار رفته در دوخت ترمه
  • سوزنهای مختلف با شماره های متفاوت
  • قیچی
  • پنبه و یا پرز قالی و یا الیاف
  • صابون خیاطی برای طراحی طرح بر روی پارچه

برای تولید پارچه روتختی ترمه به دو صورت سنتی و صنعتی میتوان اقدام کرد.

در ابتدا طرح مورد نظر را پیدا کنیم که این دیگر به سلیقه هر کسی مرتبط می باشد، که دوست دارد از چه نوع طرحی در بافت پارچه ترمه استفاده کند.

سپس در روش سنتی پارچه مورد نظر را پهن کرده و طرح را بر روی آن می کشیم سپس توسط نخ های مخصوص طرح را میدوزیم تا با کوک های درشتی که می زنیم طرح ثابت شود و دوباره سوزن و نخ را در کنار کوک اول دوخته تا زمانی که طرح مورد نظر پر شود البته این نوع دوخت همیشه همراه با دوخت های دیگر همچون ملیله دوزی و سنگدوزی همراه می شود که باعث زیبایی به ترمه می شود و جنبه تزیینی دارد.

در روش صنعتی نیز این کار توسط دستگاه انجام می شود با استفاده از این دستگاه ها چهار طرف پارچه کشیده می شود و طرح مورد نظر توسط دستگاه بر روی پارچه زده می شود و طرح دوخته می شود، سپس قسمت های خالی پارچه را به وسیله پنبه و یا هر چیزی که با توجه به انتخاب و سلیقه خود شما می باشد و دوست دارید پر می کنید.

فروش انواع روتختی سرمه دوزی ترمه

فروش انواع روتختی سرمه دوزی ترمه قیمت فروش انواع روتختی سرمه دوزی ترمه به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله، جنس نخ به کار رفته در آن و الیاف به کار رفته در آن و در کل مواد اولیه آن و نوع ترمه و جنس و طرح و اندازه آن.

شما می توانید برای خرید بهترین نوع ترمه به فروشگاه های فروش ما مراجعه کنید، زیرا ما با توجه به مواد اولیه عالی به کار رفته در ترمه یکی از بهترین فروشندگان این پارچه نفیس در کشور می باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *