تولید کننده رومیزی ترمه کار شده

ایران کشوری با قدمت و اصالتی کهن می باشد ، کشوری با فرهنگ و آداب و رسومی خاص و منحصر به فرد که جهانیان را شیفته خود کرده است.

این کشور چهار فصل هنر های دستی فراوانی دارد که مهد آن ها شیراز و یزد و اصفهان است که از آن جمله میتوان به منبت کاری ، مس و نقره ، سیاه قلم ، گلیم بافی ، گیوه بافی ، فرش بافی و… اشاره کرد که در بین تمام آنان ترمه چیز دیگری است که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود میکند . رومیزی ترمه کار شده تنها عضوی کوچک از دستان هنرمند فرهنگ ایرانی است.

تولید کننده رومیزی ترمه کار شده

بررسی خصوصیات رومیزی ترمه کار شده

بررسی خصوصیات رومیزی ترمه کار شده برای تولید رومیزی ترمه باید توجه شود که یک سری نکات مد نظر قرار گیرد ، رو میزی ترمه باید از کیفیت ، ضخامت ، ظرافت ، لطافت ، نقش و نگار های زیبا و در عین حال متنوع و متفاوت، رنگ ثابت ، شستشوی آسان و سهل و راحت ، زیبایی خیره کننده ، قیمت مناسب، کاربرد گسترده ، ابعاد متنوع و متناسب، حاشیه مرتب و منظم، نخ و ابریشم درجه یک و با کیفیت، رنگ های متنوع ، جذاب و زیبا ، دوام ، بقاء و ماندگاری نسبتا بالا، مقاومت در برابر آب و شست و شو ، گرما ، نور و حرارت و… برخوردار باشد.

به لطف الهی و کمک دستان هنرمند هنرمندان شهرهای مختلف سرزمین مان ایران ، روز به روز کیفیت و تنوع و ظرافت کار ها و محصولات سنتی و هنر ها و صنایع دستی کشور مان بیشتر شده و بیشتر چشم سایر ملل را به خود خیره و مبهوت میکند و همین امر باعث شده که تقاضای فراوانی مبنی بر داشتن و خریداری صنایع دستی ایرانی خصوصا ترمه، جاجیم، گلیم ، منبت ، سیاه قلم و… وجود داشته باشد و زمینه و بستر گسترده ای را برای عرضه اقلام مختلف همچون عرضه رومیزی ترمه فراهم آورد .

عرضه ست رومیزی ترمه کار شده

عرضه ست رومیزی ترمه کار شده انقدر طرفداران ترمه و صنایع دستی ظریف روز به روز درحال افزایش بوده است، که امروزه ست های مختلف رو میزی، روی ماشین لباس شویی، روی یخچال ، روی دراور و روی میز تلفن و روی میز تلویزیون و حتی گاها روی دسته مبل را هم از ست های جذاب کار شده با ترمه دست دوز می پوشانند.

این باعث افتخار و سربلندی می باشد که امروزه در هر خانه ای دست کم و حد اقل یک محصول از صنایع سنتی دستی ایرانی یافت میشود .

این صنعت ابتدا درون مرزی بوده است اما اینک با مشاهده اشتیاق افراد در خارج از ایران هم، سالانه مقادیر زیادی به کشور های مختلف صادر میشود و یا بعنوان تبلیغ و سوغات ایران ارسال میشود که خود به نوبه ای باعث گردش هرچه بهتر و بیشتر چرخ اقتصاد میهن عزیزمان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *