پارچه ترمه پلی استر

تولید کننده پارچه ترمه پلی استر یزد

تولید کننده پارچه ترمه پلی استر یزد با استفاده از بهترین الیاف در رنگ و طرح های متنوعی محصولاتی از این دست را آماده عرضه می کند. به این ترتیب، شاهد توزیع انواع پارچه ترمه می باشیم که از آنان در امور گوناگونی استفاده می نمایند. ولی چنانچه می خواهید کالای تولید شده توسط بهترین شرکت را به دست آورید، بایستی به اصلی ترین فروشنده پارچه ترمه مراجعه کنید که در ادامه معرفی می نماییم.

تولید کننده پارچه ترمه پلی استر یزد

پارچه ترمه پلی استر یا ابریشم؟

پارچه ترمه پلی استر یا ابریشم؟ ترمه، یکی از پارچه های بسیار معروف ایرانی است که از زمان های گذشته تا به امروز از آن استفاده می شود. در قدیم بیشتر از آن در دوخت جامه نیز کار می گرفتند. به هر حال، در حال حاضر هم شاهد این هستیم که در این زمینه و سایر امور دیگر به کار می روند. اما پارچه ترمه پلی استر یا ابریشم بهتر است؟

این نکته را بگذارید بیان نماییم که بیشتر نام ترمه پیوند خورده با ابریشم است. زیرا که در قدیم الایام تولید کنندگان از این الیاف نرم، لطیف، براق و با دوام استفاده می کردند. با پیشرفت تکنولوژی و تولید الیاف ارزان تر که شبیه به ابریشم اصلی بوده و بیشتر بنا بر تولید چنین پارچه هایی از نخ های مصنوعی گردید که یکی پلی استر می باشد.

هر چند خاصیت نوع اصلی را ندارد، ولی از نظر قیمت پایین تر‌ تمام می شود به این ترتیب، همه اقشار جامعه می توانند از آن استفاده کنند. در کل، امروز از چنین پارچه های خاصی در امور زیر کار می گیرند:

  • به عنوان رومیزی
  • کاور کوسن
  • سجاده و جانماز
  • تولید تابلوهای تزیینی
  • روتختی و رومبلی
  • تولید پوشاک مختلف

این نوع از پارچه طرح های خارق العاده ای دارد طبعاً هم برای کسانی که طرفدار سبک های کلاسیک و نیز جدید هستند، مناسب می باشد و استفاده از آنان می تواند باعث تغییرات زیادی در دکوراسیون خانه گردد.

فروشنده انواع پارچه ترمه پلی استر

فروشنده انواع پارچه ترمه پلی استر با مراجعه به فروشنده انواع پارچه ترمه پلی استر، می توانید در طرح های بسیار مختلفی به ویژه بته خرقه، بته جقه، گل های شاه عباسی، راه راه یا محرمات، بته سروی، بته بادامی، شاخ گوزنی، امیری و غیره را به دست آورید.

آنان را عرضه کننده در رنگ های بسیار متنوعی که می شود به سرمه ای، قرمز، آبی، نقره ای و غیره اشاره کرد، به فروش می رساند. از طرفی، هر کدام از طاقه های پارچه عرض و طول مشخصی دارد و قیمت های شان‌ نیز گوناگون اعلام می گردد.

در کل، این مجموعه بهترین ها را در اختیار شمار می گذار‌د که از آنها می توانید در امور متفاوتی استفاده نمایید. البته عرضه به شکل عمده انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *