رومیزی ترمه فیروزه ای

خرید انواع رومیزی ترمه اصل در ایران

خرید انواع رومیزی ترمه اصل در ایران رونق بسیاری را در سال های اخیر داشته است. این محصول در نوع سه تایی کوچک و یک عدد بزرگ برای میز جلو مبلی ارائه می شود‌. رومیزی های ترمه بزرگ نیز برای پوشش روی میز غذا خوری، دکوری های مختلف و … استفاده می گردد. انتخاب رنگ محصول نیز متناسب با دکوراسیون منزل یکی از نکات مهم است که خریدار باید به آن توجه نماید‌. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید انواع رومیزی ترمه اصل در ایران

تاریخچه رومیزی ترمه اصل

تاریخچه رومیزی ترمه اصل

رومیزی ترمه امروزه در انواع مختلف و اشکال گوناگون تولید و ارائه می شود. در نگاه به تاریخچه رومیزی ترمه اصل قدیمی مشاهده ی شود قدمت استفاده از این پارچه به سالیان بسیار دور می رسد. به گونه ای که با استفاده از نخ های براق و زرین تار و پود های پارچه را بافته و اشکال مختلفی را با آن ایجاد می کردند.

امروزه با استفاده از دستگاه های مخصوص بافت و ریسندگی و نخ های درجه یک رنگی پارچه ترمه اصل را بافته و در طرح های مربعی و مستطیلی تولید می نمایند. امروزه رومیزی های یک متر در یک متر با حاشیه در بازار ارائه شده اند که با آستر درجه یک و قیطان دوزی طرح عالی را ایجاد نموده اند.

برای استفاده از رومیزی ترمه عروس آن ها را با انواع منجوق و مروارید در طرح های زیبایی گل و برگ اراسته نموده و بر روی عسلی، جلو مبلی و میز های غذا خوری پهن می نمایند. امروزه در خرید این محصول می توان ابعاد یک در یک آن ها را به صورت تکی یا ابعاد کوچکتر آن ها را برای عسلی های مبل در تعداد سه تایی یا چهار تایی تهیه نمود.

فروشگاه مدل های متفاوت رومیزی ترمه اصل

فروشگاه مدل های متفاوت رومیزی ترمه اصل

رومیزی ترمه ابریشمی از نخ ابریشم در تنوع رنگی بالا تولید می شود. این محصول دارای قیمت بالاتری از دیگر ترمه های موجود داشته و با این حال تقاضای بیشتری را نیز دارد.

در فروشگاه ها مدل های متفاوت رومیزی ترمه اصل، رنگ بندی گوناگونی ارائه می شود. عموما رنگ های ابی، سبز و قرمز ترمه محبوب تر بوده و با نخ های زرین جلوه خاصی را به محصول می بخشد‌. قیمت رومیزی ترمه دست دوز به علت کار شده بودن ان با مروارید و لوازم تزئینی بیشتر بوده و عمدتا برای ست های عروس خریداری می گردد.

آستر کشی ترمه یکی از موارد مهم در تولید این محصول می باشد.در هنگام خرید به نوع و کیفیت استر دقت نموده و دوخت محصول مورد بررسی قرار گرفته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *