خرید مستقیم رومیزی ترمه منجوق دوزی

خرید مستقیم رومیزی ترمه منجوق دوزی در تعداد بالا با قیمت های تولیدی صورت می گیرد. در خرید عمده عموما به علت تشویق خریدار و گرایش به خرید عموما قیمت های کمتری از نرخ بازار را پیشنهاد می دهند که مورد توجه و رضایت خریدار قرار می گیرد‌.

خرید مستقیم  رومیزی ترمه منجوق دوزی

پرطرفدارترین طرح رومیزی ترمه منجوق دوزی

پرطرفدارترین طرح رومیزی ترمه منجوق دوزی امروزه برای روانداز انواع میز در طرح های و کاربردهای گوناگون از پارچه ترمه استفاده می نمایند. این محصول عموما با داشتن طرح های جدید و زیبا می تواند تناسب رنگی و تمی مناسبی را با کارایی مورد انتظار داشته باشد.

پرطرفدارترین طرح رومیزی ترمه منجوق دوزی عموما به طرح بته جقه بر می گردد. این محصول با داشتن طرحی سنتی در دنیای مدرن نیز از خواهان بسیاری برخوردار است. این طرح به همراه منجوق دوزی یک هنر دستی و سنتی بسیار زیبایی را رقم‌ می زند که علاوه بر داخل کشور، متقاضیان خارجی و گردشگری متفاوتی را به خود جذب می کند.

عموما منجوق های به کار رفته در تزئین این محصول دارای سایزهای مختلفی هستند که با توجه به طرح زمینه ترمه بتوانند با ظرافت خاصی به کار بروند. عموما مروارید های با نخ بی رنگ و شفاف ولی مقاوم به پارچه مورد نظر دوخته می گردند و برای منجوق دوزی به هیچ عنوان از چسب های حرارتی استفاده نمی شود‌.

فروشنده رومیزی ترمه مربعی

فروشنده رومیزی ترمه مربعی رومیزی های ترمه در ابعاد مختلف برای روانداز انواع عسلی، میز تلویزیون، میز غذاخوری و … تولید می شوند. عموما طرح گرد، مربع، مستطیل و ذوزنقه این محصول کاربرد بالایی دارد. استفاده از آویز نخی به نام زنگوله نخی نیز در گوشه های این محصول صورت می گیرد که در هنگام استفاده زیبایی خاصی را به همراه دارد.

رومیزی ترمه مربعی به علت داشتن ضلع های یک اندازه عموما باید بر روی میزهای مربع یا گرد انداخته شوند. تولیدکنندگان این محصول علاوه بر مروارید می تواند از انواع منجوق، ملیله و سرمه برای تزئین استفاده نماید. رنگبندی گوناگون این محصول نیز یکی از موارد پرکاربرد کننده این محصول مورد توجه قرار می گیرد

رنگهای زرد، سبز، قرمز با طرح های دور دوخت طلایی طرح های خاص ترمه را رقم‌می زند. تولید این محصول عموما با توجه به نوع کارایی صورت می گیرد. ترمه هایی متری عموما دارای حاشیه عرضی می باشد و حاشیه طولی به علت اختیاری بودن خرید متر در اندازه مختلف وجود ندارد.

فروشنده رومیزی ترمه مربعی عموما با جویا شدن نوع کارایی مورد انتظار خریدار و تم رنگی میز می تواند در انتخاب رنگ و طرح محصول راهنمای بسیار خوبی برای خریدار باشد. قیمت های این محصول با توجه به نوع ترمه، رنگبندی، برند تولیدی و مقدار خرجکار مازاد تعیین می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *