خرید مستقیم پارچه ترمه اصل

هر فردی به خوبی می داند که پارچه ترمه اصل یک محصول لوکس واقعی است که همه توانایی پرداخت آن را ندارند. بیهوده این پارچه را طلای نرم نمی نامند. قبل از خرید چنین چیزی، خوب است بدانید که ویژگی های این ماده منحصر به فرد و ظرافت های مراقبت از آن چیست و همچنین یاد بگیرید که یک جعلی ارزان از اصل را تشخیص دهید. در این مقاله ما به صورت ویژه به این موضوع پرداخته ایم.

خرید مستقیم پارچه ترمه اصل

روش شناخت ترمه اصل

روش شناخت ترمه اصل رطوبت پارچه ترمه ساده همراه با خاصیت آن در توقف تبادل حرارتی، ویژگی متعادل کننده پارچه ترمه اصل را به آن می دهد. گرمای تولید شده در اطراف پوست را حفظ کرده و به بدن احساس گرمی می بخشد. این رطوبت را جذب و حفظ می کند، هنگامی که دمای خارج به اندازه کافی بالا باشد، دائماً تبخیر می شود، کالری جذب می کند، که باعث ایجاد احساس طراوت در بدن می شود.

با اصطکاک + فشار + مرطوب شدن حاصل می شود، فیبرهای آن برگشت ناپذیر در هم می آمیزند. این معمولاً هنگام شستن آن در ماشین لباسشویی اتفاق می افتد.
با از بین بردن فشار بر الیاف، آنها دیگر موقعیت اصلی خود را بازیابی نمی کنند. بر اساس عملکرد مکرر این عوامل، نمد بسیار محکمی حاصل می شود که مشخصه پشم و سایر موهای سطح پوسته است.

چنین اموالی برای استفاده مجدد از الیاف پشم زباله بسیار کوتاه است که قابل چرخش نیست. از این نمد برای ساخت کلاه، پوشش و عایق صوتی استفاده می شود.

این الکتریسیته ساکن را ذخیره نمی کند. این خاصیت، بعلاوه رطوبت، عایق حرارتی و خاصیت ارتجاعی که با هم جمع شده اند، به دلیل لمس دلپذیر، خاصیت عالی و انحصاری بیشتری به پشم می بخشد که باعث تسکین سیستم عصبی می شود، حتی در یک تجزیه و تحلیل مقدماتی قابل تشخیص است.

فروشنده پارچه ترمه ساده

فروشنده پارچه ترمه ساده ما فروشنده پارچه ترمه ساده هستیم. این تعریف توسط بسیاری شنیده شده است، اما تعداد کمی از مردم معنی آن را می دانند. ترمه یک ماده فوق العاده نازک بافت گره ای است.
این بوم از نخ ساخته شده از بزهای کوهی که در پاکستان و همچنین شمال هند، مناطقی از مغولستان و نپال زندگی می کنند ساخته شده است. در تمام مناطق دیگر، دستیابی به کیفیت مناسب پایین امکان پذیر نیست.

این اصطلاح خود از نام منطقه در غرب هندوستان، در منطقه کوهستانی هیمالیا نزدیک مرز با پاکستان گرفته شده است. نخ کشمیر یا ترمه دو برابر موی انسان نازک است، بزها برای تولید در هنگام ریزش بهار شانه می شوند و این کار را فقط با دست انجام می دهند. تقریباً 200 گرم ماده اولیه از یک حیوان بدست می آید که پس از پایان تمیز کردن، فقط 100-110 گرم محصول می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *