پارچه ترمه رومیزی سورمه ای

خرید مستقیم پارچه ترمه رومیزی

صنایع دستی ایران در خندهای مختلفی خلاصه می شود که یکی از این هنرها ترمه دوزی است. هنرمندان برای انجام این کار از پارچه ترمه رومیزی استفاده می کنند. این منسوجات دارای تنوع رنگی بالایی هستند و افراد می توانند مطابق با سلیقه خود خرید را انجام دهند. استفاده از این رومیزی های سنتی به زیبایی دکوراسیون کمک زیادی می کند. خرید این پارچه به صورت مستقیم باعث شده تا با حذف واسطه ها از بازار محصول نرخ مناسب تری داشته باشد.

خرید مستقیم پارچه ترمه رومیزی

شناخت پارچه ترمه اصیل ایرانی

شناخت پارچه ترمه اصیل ایرانی پارچه ترمه ایرانی جز بهترین منسوجات بوده که برای دوست سرویس های سنتی بهترین گزینه است. این نمونه دارای تاروپودی ظریف و لطیف است و از الیافی رنگی و براق تشکیل شده است.‌ اگر چه بافتی متراکم دارد اما سوزن زدن درون آن به راحتی صورت می گیرد. این محصولان رنگ ثابتی دارتد و در زمان شست و شو با مواد شوینده دچار افت کیفیت و تغییر رنگ نمی شوند.

وزن انها سبک است و در هر جایی قابل استفاده می باشند. جنس آن از کرک و پشم و ابریشم است که توسط دست بافته می شود و دقت و ظرافت در آن به خوبی مشاهده می شود. تاریخچه این پارچه به سال های قبل بر می گردد و صنایع دستی که با این پارچه تولید می شود در بازارهلی داخلی و خارجی بیشتزین طرفدار را دارد.

تنوع در این پارچه ها بسیار بالا بوده و هر کدام طرح و رنگ و ضخامت خاص خود را دارند.

قیمت فروش پارچه ترمه برای رومیزی

قیمت فروش پارچه ترمه برای رومیزی قیمت فروش پارچه ترمه برای رومیزی بر اساس متراژ و جنس و کیفیت آن مشخص می شود. هر چه متراژ بالاتر باشد مسلما قیمت بیشتری هم دارد. مقایسه نرخ بروز این منسوجات نشان می دهد که تورم تاثیر زیادی بر روی قیمت ها گذاشته است و باعث شده تا در سال های اخیر قیمت ها افزایش زیادی پیدا کند.

نوسانات و شرایط حاکم بر بازار و نرخ مواد اولیه ای که برای ساخت محصول به کار می رود همگی در قیمت گذازی موثر هستند که تولیدی با در نظر گرفتن این شاخصه ها در فرآیند تولید نرخ نهایی را مشخص می کند. هر چه میزان تولید و عرضه محصول به بازار بیشتر می شود نرخ آن سیر نزولی پیدا می کند.

نحوه فروش از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت است به طوری که اگر فروش به صورت عمده انجام شود قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های بسته بندی شده دارد. همین امر باعث شده تا بیشتر مردم به عرضه عمده گرایش پیدا کنند تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *