خرید مستقیم پارچه ترمه قاجاری ضمانت دار

ترمه یکی از بهترین و زیباترین صنایع دستی ایران محسوب می شود. جهت بافت این پارچه زیبا و چشم نواز از الیاف پشم و ابریشم مرغوب که دارای الیاف بلند می باشند استفاده می شود. این پارچه زیبا امروزه دارای مصارف گوناگونی می باشد. یکی از مرغوب ترین انواع این نوع پارچه، پارچه ترمه ابریشم یزد می باشد که در زیبایی و کیفیت کم نظیر است.خرید مستقیم پارچه ترمه قاجاری ضمانت دار به روش های مختلفی صورت می گیرد.

خرید مستقیم پارچه ترمه قاجاری ضمانت دار

معرفی کلی پارچه ترمه قاجاری

معرفی کلی پارچه ترمه قاجاری پارچه های ترمه متری موجود در بازار از نظر کیفیت و تراکم بافت دارای انواع مختلفی می باشند. این نوع پارچه دارای قیمتی به نسبت پایین تر از انواع پنلی هستند. طرح های به کار رفته جهت بافت این پارچه متری بر گرفته از طرح های اصیل و سنتی ایرانی می باشد. از جمله این طرح ها می توان طرح های لیلی و مجنون، قهر و آشتی، جام، بته سروی، خجسته و قاب قرآنی را نام برد.

پارچه ترمه متری اصولا به شکل طاقه به بازار عرضه می شود. این طاقه ها معمولا بسته به طرح و نوع دستگاه دارای متراژ 15 تا 25 متر می باشند. پارچه ترمی متری بسته به میزان تراکم و کیفیت در قیمت های متفاوت عرضه می شود. بافت، میزان تنوع رنگ و جنس پارچه از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن می باشند. خریدار پارچه ترمه با خرید پارچه ترمه عمده خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را تجربه خواهد کرد.

جهت تشخیص بهترین پارچه ترمه و اصالت آن ابتدا باید با روش شناسایی ابریشم اصل آشنایی داشت. الیاف ابریشم اصل به کار رفته در بافت ترمه اصل در برابر آتش به آرامی سوخته و تبدیل به پودر شده و دارای بویی شبیه مو می باشد در صورتی که ابریشم مصنوعی در برابر آتش شبیه پلاستیک جمع شده و بویی شبیه کاغذ تولید می کند. پارچه ای که تار آن از جنس ابریشم یا پنبه و پود آن از جنس ابریشم، نخ یا کرک باشد دارای ارزش بالایی بوده و از مرغوب ترین انواع پارچه به شمار می آید.

از دیگر موارد تشخیص ترمه مرغوب رنگ موجود در آن می باشد هرچه تعداد رنگ های به کار رفته در بافت آن بیشتر باشد پارچه از مرغوبیت و ارزش بالاتری برخوردار می باشد. تراکم بافت پارچه نیز یکی دیگر از موارد تشخیص پارچه ترمه مرغوب می باشد هر چه تراکم بافت موجود در پارچه بالاتر باشد دارای ظاهری زیبا و شکیل تر بوده و دارای ارزش بالاتری است.

فروشگاه انواع پارچه ترمه قاجاری

فروشگاه انواع پارچه ترمه قاجاری این نوع پارچه ترمه زیبا ابریشمی دارای طرح خورشید از دسته پارچه های پنلی موجود در بازار می باشد که دارای نقوش و رنگ های متفاوت و متنوعی است. پارچه ترمه ابریشمی طرح خورشید دارای 14 مثلث هم شکل و هم اندازه در حاشیه می باشد و معمولا در ابعاد 50 سانتی متر به منظور استفاده ی تولید می شود.فروشگاه انواع پارچه ترمه قاجاری این محصول را در اختیار همه قرار داده است. خرید ترمه قاجاری بسیار راحت است. ترمه قاجاری فروشی مدل های زیادی دارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *