خرید پارچه ترمه اصل

پارچه ها هستند که رنگ و لعاب های متفاوتی به زندگی ما می بخشند و کمک می کند که محیط اطراف ما زیباتر به نظر برسد. پارچه ترمه اصل نوع خاصی از پارچه که مستقیما از طبیعت منشا گرفته است و به زندگی ما وارد شده است، اگر این پاچه از محبوبیت نزد شما برخوردار است کافی است با ما همراه باشید که پیشنهاد های ویژه ای برای شما داریم.

خرید پارچه ترمه اصل

مشخصات انواع پارچه ترمه اصل

مشخصات انواع پارچه ترمه اصل ترمه یک الیاف حیوانی است، که از زیر لایه بلند و ابریشمی بزهای ترمه گرفته شده است. این ماده از خانواده بافتی گونه های بومی است که تولید و ساخت آن به محدوده منطقه جغرافیایی منشا بز محدود می شود. موهای ترمه فیبر ریز (19 تا کمتر از 12 میکرون) و بسیار نرم است که در پایان زمستان از موهای بز ترمه بدست می آید.

ترمه خالص را می توان رنگ كرد و به صورت نخ، جوراب بافی، ژاکت، كلاه، دستكش، جوراب و سایر لباس ها پارچه كرد و یا پارچه های برش خورده و مونتاژ شده برای لباس هایی مانند كت، شلوار، لباس خواب، روسری یا پتو و موارد دیگر را تهیه كرد. اما تا قرن نوزدهم عمدتا برای تولید شال استفاده می شد.

در زمینه مد، ترمه مترادف با یک محصول لوکس شده است که به لطف لطافت عالی و کیفیت بی عیب و نقص بسیار مورد پسند واقع شده است. ترمه با تشکر از تمام خصوصیاتش، یکی از گرانترین الیاف طبیعی است.

  • ترمه نرم است: هرچه فیبر ظریف تر باشد، پارچه آن نرمتر است. برای اینکه یک فیبر از نظر قانونی ترمه باشد، قطر آن باید 19 میکرون یا کمتر باشد – برای مقایسه، موی انسان بین 50 تا 70 میکرون است. ترمه یکی از نرم ترین مواد در جهان است و با توجه به احساساتی که می دهد خوشایندترین است. مثل پشم گوسفند معمولی خارش ندارد.
  • ترمه عایق خوبی است: پشم ترمه دارای خصوصیات تنظیم دما واقعاً استثنایی است. سه برابر عایق پشم گوسفند، ژاکت کشمیر شما را در تمام روزهای سردتر گرم نگه می دارد. علاوه بر این، ترمه دارای خواص تنظیم حرارتی است، به این معنی که در صورت پوشیدن، درجه حرارت بدن بدون توجه به شرایط آب و هوایی بدون تغییر باقی می ماند.
  • ترمه سبک است: از آنجا که موهای ترمه بسیار ظریف هستند، به صورت یک نخ فوق العاده سبک ساخته می شوند که به نوبه خود می توانید لباس سبک ببافید.

مرکز پخش پارچه ترمه اصفهان

مرکز پخش پارچه ترمه اصفهان مرکز پخش پارچه ترمه اصفهان، محصولاتی زیبا و استثنایی را به بازار عرضه کرده است که می توانید از آن برای مصارف مختلف بهره ببرید. این محصولات دارای قیمت مناسب هستند که شما می توانید برای خرید به صورت انلاین اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *