کوسن مربع ترمه قدیمی سورمه ای

خرید کوسن مربع ترمه قدیمی

کوسن مربع ترمه را می توان تلفیقی از دو هنر مدرن و کلاسیک دانست. کوسن یا همان بالشتک محبوب لم دادن روی مبل زمان حال است، که آن را به ترمه که به قدمت دوره صفویه است آراستیم تا هنر ایرانی را یک بار دیگر به رخ جهانیان بکشیم. امروز با معرفی انواع ترمه در خدمت شما عزیزان هستیم. با ما همراه شوید در این دریای هنر ایرانی با هم شنا کنیم، تا به ساحل آرام عشق فرود آییم.خرید کوسن مربع ترمه قدیمی

بهترین نوع ترمه چه مشخصاتی دارد؟

بهترین نوع ترمه چه مشخصاتی دارد؟ ترمه هنر اصیل ایرانی به قدمت دوره صفویه تا کنون است، این پارچه بسیار نفیس بوده و در گذشته تنها ثروتمندان و بزرگان توان تهیه این گنجینه گرانبها را به عنوان تن پوش داشتند، در گذشته ترمه از پشم و نخ ابریشم طبیعی و به صورت دستی بافته می شد، که این خود گواهی بر ارزشمندی این ترمه ها دارد.

امروز ترم ها به صورت ماشینی و از الیاف ابریشم مصنوعی و پلی استر بافته می‌شوند، و تشخیص یک ترمیمی خوب از بد بسیار سخت است است چرا که باید خبر باشید تا بهترین را انتخاب کنید.

در میان ترم های ماشینی که از جنس ویسکوز و پلی استر ساخته شده اند، هر چه جنس ویسکوز بیشتر باشد آن ترمه مرغوب تر است، بنابراین می توان گفت طرح های تمام ابریشم مرغوب ترین ترمه های ماشینی هستند.

برای تشخیص گره خوب از بد شما باید بتوانید درصد الیاف پلی استر در آن را بررسی کنید، که البته کاری بسیار سخت است می توانیم به عنوان یک فرمول بگوییم هرچه مقدار نخ ابریشم بیشتر باشد تلألو نور در ترم بیشتر است و ترمی شما در برابر نور به زیبایی می درخشد. نکته دیگر در تشخیص یک ترمه خوب که بسیار هم مهم است تراکم پارچه آن است هرچه پرتراکم تر باشد مرغوب تر است و همچنین باید سعی کنید تراکم نخ‌های ابریشم بیشتر باشد.

به لحاظ زیبایی شناسی می توان گفت تنوع رنگی ارزش یک ترمه را بالا میبرد هرچه تعداد رنگ های به کار رفته در این پارچه بیشتر باشد این ترمه مرغوب تر است.

فروش کوسن مربع ترمه 40*40

فروش کوسن مربع ترمه 40*40 فروش کوسن ترمه تخصص ماست، این کوسن ها از بهترین مواد تهیه شده که هیچ آسیبی به پوست و سیستم تنفسی شما نخواهد رساند، در عکس بسیاری از کوسن ها و بالشتک ها و عروسک هایی که از انواع مواد خطرناک پر می شوند، این کوسن ها بسیار دوستدار سلامت شما بوده و با ترمه رویه خود زیبایی را به قلب و چشمان شما هدیه می کنند.

در پایان می توان گفت کار را به کاردان بسپارید و با یک مشاور امین مشورت کنید و از یک مرکز خرید معتبر تر مه خود را تهیه کنید تا هرگز از خرید آن پشیمان نشوید.

ما همواره محبوبترین را به شما عرضه می داریم چرا که به قلب های هنرمند شما احترام می گذاریم.

هنر ایران آدم را حسابی عاشق میکند، دستان هنرمند ایران زمین رنگ ها را به گونه‌ای به هم می بافند که زیباترین قالی ها پدید می آیند، عاشقانه ترین رنگ ها و پارچه ها می نشیند، بنام ایران به عنوان هنرمند بر صفحه جهان می‌درخشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *