پارجه ترمه فیروزه ای

سفارش عمده پارچه ترمه درجه یک

پارچه ترمه درجه یک پارچه ای است که از موی بزهای خاص تهیه می شود. روش هایی که برای به دست آوردن ترمه استفاده می شود به روشی متفاوت از موهای به دست آمده از سایر بزها به دست می آید. برای به دست آوردن پارچه ترمه، موهای بزها را نمی برند، بلکه با شانه زدن جمع می کنند. ترمه که به دلیل دیر تولید شدن آن و با ارزش بودن پارچه آن ترجیح داده می شود، ویژگی های متمایز زیادی دارد. در اینجا، ما تمام جزئیات جالب را برای شما گردآوری کرده ایم.

سفارش عمده پارچه ترمه درجه یک

آشنایی با ترمه طرح بته خرقه

آشنایی با ترمه طرح بته خرقه بزهایی که به طور خاص برای ترمه پرورش داده می شوند تقریباً ۲۵۰ گرم فیبر در سال تولید می کنند. قسمتی به نام الیاف موی مخصوص که پوشش موی بز ترمه را تشکیل می دهد، ماده اولیه ای است که پارچه از آن تولید می شود.

پارچه ترمه ابریشمی ،پارچه ای است که از موی بز کشمیری به دست می آید. موی بز ترمه دارای لایه الیافی محافظ است. پوست مو از الیاف نرم تشکیل شده است که معمولاً ترمه نامیده می شود. اگرچه پشم ترمه از بسیاری جهات شبیه پشم گوسفند است، اما بسیار نرم و ابریشمی و سبکتر از پشم است.

کشمیر چیست؟ نوعی پشم است که از موهای یک گونه بز خاص بومی صحرای گبی و آسیای مرکزی تهیه می شود. ترمه از دیرباز به عنوان یکی از نرم ترین و مجلل ترین انواع پشم موجود در نظر گرفته می شود، ترمه به عنوان ماده ای برای ژاکت، روسری و سایر اقلام هوای سرد بسیار ارزشمند است.

اگرچه ترمه به اندازه سایر انواع پشم عایق نیست، اما بسیار نرم تر و ظریف تر است. این امکان بافت ترمه را به صورت یک پارچه بسیار متراکم اما نازک فراهم می کند.

این نوع پشم به اندازه پشم گوسفند سنتی شما را عایق نمی کند. با این حال، آنقدر نرم است که به طور مستقیم روی پوست قرار می گیرد. این امر آن را برای کاربردهایی مانند لباس زیر و کت و شلوار مفید و قابل استفاده می کند.

پشم های ترمه به صورت خالص سفید، مشکی، قهوه ای، خاکستری و در سایه های مختلف این رنگ ها هستند. ترمه که الیاف پادشاهان نامیده می شود نیز منبع ارزشمندی از پشم طبیعی و یک ماده پارچه باکیفیت در صنعت نساجی است.

همچنین به عنوان الیاف الماس یا طلای نرم شناخته می شود. ترمه پارچه ای است که منحصراً از موی بزهایی که در شرایط محیطی خاصی رشد می کنند تولید می شود. روش هایی که برای به دست آوردن ترمه استفاده می شود به روشی متفاوت از موهای به دست آمده از سایر بزها به دست می آید.

ترمه که به دلیل سختی ساخت و با ارزش بودن پارچه آن ترجیح داده می شود، دارای ویژگی های برتر بسیاری است.بیشتر این الیاف در فصل پوست اندازی با دست چیده یا شانه می شود. عملکرد سالانه هر حیوان از چند گرم تا حدود ۰.۵کیلوگرم متغیر است. یک ژاکت به ۴ تا ۶ پوست بز نیاز دارد.

مشخصات انواع پارچه ترمه درجه یک

مشخصات انواع پارچه ترمه درجه یک ترمه که فرآیند تولید بسیار سخت و دقیقی را طی کرده است از بزهای کاشمری به دست می آید. پوست خزدار بز باید حاوی الیاف باشد و الزامات اندازه گیری خاصی را رعایت کند. بهترین ترمه فقط از سفیدترین، بلندترین و ظریف ترین موها تشکیل شده است.

برای پرمیوم بودن، پرها باید بلندتر از ۳۶ میلی متر باشند. ترمه بعد از پوشیدن بو نمی دهد. این به این دلیل است که ترمه دارای خواص ضد باکتریایی طبیعی است.

رنگرزی آن نسبت به بسیاری از پارچه های فنی که معمولاً از پلی استر یا سایر نخ های نفتی ساخته می شوند، راحت تر است. این پارچه ۷ برابر بیشتر از پشم مرینو فرد را گرم نگه می دارد.

بهترین مدل پارچه ترمه برای لباس

بهترین مدل پارچه ترمه برای لباس از آنجایی که پارچه ترمه لباسی نوع خاصی از پارچه پشمی است، بیایید ویژگی های کلی آن را به عنوان اقلام فهرست کنیم.

پارچه ترمه که مراحل تولید دقیق را طی کرده است از موهای بز ترمه به دست می آید. -پوست موی بزهای کشمیری باید حاوی الیاف باشد. بهترین ترمه از موهای سفید، بلند و ظریف تشکیل شده است.

ترمه که خاصیت ضد باکتریایی طبیعی دارد پس از پوشیدن بو ایجاد نمی کند. رنگ آمیزی آن نسبت به سایر تکنیک های پارچه راحت تر است.

گرم کن بسیار خوبی است در زمستان گرم نگه می دارد. پارچه ترمه که خاصیت حرارتی دارد گران است زیرا تولید خاص و سختی دارد.بافت ابریشمی دارد. کیفیت و راحت بودن پارچه باعث ارجحیت زیاد آن می شود.

پارچه ای با دوام و بسیار مفید است. پارچه ترمه که ساختار حرارتی دارد بدن انسان را خسته نمی کند و از سلامت بدن نیز محافظت می کند. ظاهر بسیار شیکی دارد.

پارچه ترمه در کجا استفاده می شود؟ پارچه ترمه اصیل که از موی بز کشمیری به دست می آید. به پرهای بالایی و داخلی تقسیم می شود. ترمه به دست آمده از پرهای داخلی به پارچه ای خاص تبدیل می شود. بیشتر در تولید ژاکت در دنیای نساجی استفاده می شود.

از ترمه به دست آمده از پرهای بالایی در تهیه محصولاتی مانند لحاف، طناب، گونی و طناب استفاده می شود. علاوه بر اینها، کلاه، جوراب، روسری، شال شانه در محصولات زمستانی ترجیح داده می شود زیرا خاصیت گرم نگه داشتن بیشتری دارند.

در منسوجات خانگی بیشتر در فرش دیده می شود. فرش هایی که از پارچه ترمه ساخته شده اند به دلیل اینکه از پرهای نرم و خاص ساخته شده اند جزو گران قیمت ترین فرش ها هستند.

پارچه ترمه اصفهان از چه حیوانی گرفته شده است؟ از پرهای بزهای کاشمری به دست می آید. با کوتاه کردن موها درست نمی شود، بلکه فقط با شانه کردن مو درست می شود.

ترمه چه نوع پارچه ای است؟ پارچه ابریشمی و نرم میباشد، وچگونه پارچه ترمه را بشوییم؟ محصولات ترمه برای حفظ ساختار طبیعی، جمع نشدن و انباشته نشدن باید با دست در آب گرم ۲۰درجه شسته شود. هنگامی که می خواهید آن را در ماشین لباسشویی خود بشویید، باید آن را با گزینه شستشوی پشمی بشویید.

تولیدکنندگان حرفه ای انواع پارچه ترمه درجه یک

تولیدکنندگان حرفه ای انواع پارچه ترمه درجه یک پشم ترمه که از طریق فرآیندهای تولید ظریف و دقیق تولید می شود، تنها از بزهای ترمه تولید می شود. پوست خزدار بز باید حاوی الیاف باشد و الزامات اندازه گیری خاصی را رعایت کند.

مراکز پخش انواع پارچه ترمه بسیاری مشغول به کار فروش و توزیع پارچه باکیفیت هستند. آنها تلاش می کنند تا بهترین پارچه ترمه درجه یک را به صورت عمده و بی واسطه تهیه و عنوان فروش مستقیم پارچه باکیفیت را در بازار به دست گیرند.

در صورت خرید مستقیم پارچه از این مراکز، در کیفیت و قیمت به شما اطمینان خاطر داده می شود‌. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *