پارچه ترمه فیروزه ای

سفارش پارچه ترمه فیروزه ای شیک

ترمه دوزی هنری است رایج بین ایرانیان که در آن صنایع دستی زیبایی تولید می شود. پارچه ترمه فیروزه ای از جمله منسوجاتی است که به دلیل رنگ و تاروپود بی نظیر خود در هنر ترمه دوزی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد و ست های ظریف و زیبایی از آن تولید می شود. بیشتر الیاف این پارچه را ابریشم تشکیل می دهد.  سفارش این منسوجات شیک در حجم های مختلف به صورت متری، طاقه ای، کیلویی و تیکه ای صورت می گیرد.

سفارش پارچه ترمه فیروزه ای شیک

چرا پارچه ترمه فیروزه ای پرطرفدار است؟

چرا پارچه ترمه فیروزه ای پرطرفدار است؟ تولید پارچه ترمه با بهترین مواد اولیه و با دقت و ظرافت بالا باعث شده تا جز منسوجات پر طرفدار باشد. در تاروپود آن الیافی رنگی و براق استفاده می شود و به دلیل تراکم بالایی که دارد برای ترمه دوزی و دوخت اشکال مختلف مناسب می باشد. ست هایی که با این پارچه دوخته می شوند در کشورهای خارجی هم پر طرفدار هستند.

از دیگر علل محبوبیت این منسوجات می توان به رنگ ثابت آنها اشاره کرد که در تماس با رطوبت و مواد شوینده دچار پوسیدگی و رفت رفتگی و همچنین افت کیفیت نمی شود. این نمونه از تنوع رنگی بالا برخوردار بوده و بسیار درخشان و براق است و توانسته هر سلیقه ای را به خوبی پوشش دهد.

رنگ های فیروزه ای به دلیل ملایم بودن بیشترین استقبال را دارند. این رنگ با هر وسیله ای به راحتی ست شده و بیشترین جلوه را در دکوراسیون منزل دارد. با نمونه فیروزه ای محصولات زیبایی خلق می شود.

شرکت تولید پارچه ترمه فیروزه ای

شرکت تولید پارچه ترمه فیروزه ای این شرکت ترمه فیروزه ای را به کمک الیاف ابریشمی تولید می کند. تاروپود این پارچه به قدری متراکم است که به راحتی نخ کش و پاره نمی شود و شما می توانید روی آن را با طرح های مختلف به صورت برجسته گل دوزی کنید. تولید این منسوجات به روش سنتی و صنعتی صورت می گیرد و امروزه به دلیل بالا رفتن سطح تقاضا بیشتر به صورت صنعتی و توسط ماشین آلات اتوماتیک و پیشرفته انجام می شود.

خوشبختانه در سال های اخیر و با تلاش های فراوان و استفاده از نظر متخصصین، کشورمان توانست در منطقه و در بین کشورهای همسایه از نظر کیفیت تولید این پارچه ها جایگاه بسیار خوبی را به دست آورد. به طوری که علاوه بر تأمین بازار داخلی، ارسال به کشورهای دیگر را نیز در برنامه های خود داشته باشد.

بازرگانان و شرکت های تولید کننده توانسته اند با بازاریابی و تبلیغات موثر، این پارچه های ایران را به صورت پک شده و یا جدا به کشورهای دیگر و از طریق درگاه های گمرکی معتبر، ارسال کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *