رومیزی ترمه مربعی

شرکت عرضه رومیزی ترمه مربعی

ترمه پارچه ای نفیس و بسیار گران قیمت می باشد که در طرح ها و نقوش متنوعی ارائه می شود و شرکت ما یکی از عرضه کنندگان برتر ترمه می باشد که محصولاتی باکیفیت را تولید می کند و یکی از پرطرفدار ترین ترمه های مجموعه ما، رومیزی ترمه مربعی می باشد که با طرح سنتی همه را شیفته خود کرده است و عرضه این محصولات به آسانی و از طریق سایت اینترنتی ما قابل پیگیری می باشد.

شرکت عرضه رومیزی ترمه مربعی

مشخصات رومیزی ترمه مربعی

مشخصات رومیزی ترمه مربعی از ترمه رومیزی برای میز نهارخوری، میز پذیرایی و آشپزخانه و عسلی های مبل می توان استفاده کرد و ویژگی اصیل این نوع پارچه شفافیت و ظرافت بافت آن می باشد که برخی معتقد اند این طرح ها و نقوش به نقشه های دوران صفویه شباهت دارد و اصالت را نشان می دهد.

جنس رومیزی ترمه بسیار لطیف می باشد و عمدتا از کرک و پشم و همچنین ابریشم در ساخت تاروپود آن بهره می گیرد که با لمس ترمه متوجه این لطافت خواهیم شد و مورد بعدی رنگ است که در ترمه معمولا از رنگ های آبی، قرمز و سبز و فیروزه ای استفاده فراوانی می شود و در یک ترمه اصیل می توان شفافیت رنگ ها و ترکیب جذاب آن ها را در کنار هم مشاهده کنید.

برای محافظت از تاروپود ترمه رومیزی، آستری در بخش زیرین برای آن تعبیه می شود که عمدتا از جنس پلی استر است همچنین برای زیبا تر کردن ترمه های رومیزی و تنوع در نقوش آن، معمولا از نخ هایی با جنس لمه، فلامینت و غیره نیز استفاده می شود که زیبایی آن را دوچندان می کند.

ارزش گذاری ترمه به عواملی همچون رنگ تاروپود ترمه و میزان تراکم نخ ها بستگی دارد که در ابتدا رنگ آن مورد بررسی قرار می گیرد و ترمه ای که در آن از رنگ های بیشتری استفاده شده باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت چون به دستگاه های پیشرفته تری باری تولید آن نیاز است و دوم تراکم پارچه می باشد که هرچه تراکم بافت و نخ ها بیشتر باشد کیفیت و قیمت آن بالا تر می رود.

فروشندگان رومیزی ترمه مربعی

فروشندگان رومیزی ترمه مربعی رومیزی ترمه ابریشم در رده محبوب ترین رومیزی ها قرار دارد و فروشندگان رومیزی ترمه را در طرح، رنگ و بافت متفاوتی ارائه می دهند تا انتخاب این محصول برایتان آسان باشد و آن را متناسب با محیط مورد استفاده بخرید مثلا رومیزی گرد، مربعی و دیگر شکل ها و به یاد داشته باشد که ترمه و جنس ابریشم آن اصالت ایرانی و شکوه آن را در دوره صفویه، دوره دوخت این ترمه ها را به ما یاد آور می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *