رومیزی ترمه سه تکه گرد

شرکت فروش رومیزی ترمه سه تکه گرد

رومیزی ترمه سه تکه دارای چند جزء اصلی می باشد که از چند نوع نقش تشکیل می شود ورویه این دارای سه تکه می باشد که هر طرف آن یک نقش دارد این نقش نگار ها مخصوص رومیزی سه ترمه می باشد رومیز ترمه را بیشتر روی عسلی های مبل ها وروی اپن ها و.. استفاده می کنند. همچنین رومیزی ترمه گرد را روی یخچال هاهم نیز استفاده می کنند.

شرکت فروش رومیزی ترمه سه تکه گرد

راهنمای انتخاب رومیزی ترمه سه تکه

راهنمای انتخاب رومیزی ترمه سه تکه پارچه ترمه در ایران از قدمت تاریخی بالایی برخوردار است. در زمان های قدیم ترمه مانند فرش با دست باف می باشد ولی امروزه به صورت صنعتی ولی با طرح سنتی بافته می شود و ترمه ایران در کل جهان معروف است که در شهر یزد بافته می شود به صورتی که هر ترمه شناسنامه دارد که اغلب روی خود پارچه اسم کارخانه بافنده و سال بافت آن نقش می شود.ایرانیان از قدیم ترمه را برای سنت ها و مراسم خیلی مهم استفاده می کرده اند، مثلاً در برخی از شهرهامهریه هر عروس حداقل یک شال ترمه است و در خانه های قدیمی و سنتی پارچه های ترمه خیلی اصیل و قدیمی یافت می شود واین رسم همیشه همراه بود که عروس باید حتما یک شال ترمه را همراه خود می آورد. به طور خلاصه ایرانیان برای پارچه ترمه ارزش خاصی قایل هستند و امروزه در سراسر جهان، ترمه ایران شناخته شده است و بیشترین طرفداران پارچه ترمه، اروپاییان هستند. این طرح شامل طرح های از گل وبوته وگنجشک وشاخه درخت وعلامت های سنتی و… روی آن بافته شده. در متن این طرح شلوغ و پرکار انواع بوته های بادامی، قهر و آشتی، برهم سوار، شاه عباسی و … بر روی شاخه های بلند و مارپیچ قرار گرفته اند که با پیچش این شاخه ها به هم متصل و مربوط می شوندهمچنین گلچه های زیادی در پایین آنها حاشیه کاری شده است در چهارگوشه این طرح بته های مادر بچه همراه با حاشیه ای ریز از بته های بر هم سوار قرار گرفته اند تا مهر و عطوفت مادری و زنانگی را به تصویر کشد. همه اینها با حاشیه ای متشکل از بته های قهر و آشتی و پیچک های کوتاه آراسته شده است که مرز میان این بوستان پر از گل و دنیای بیرون را مشخص می کند.یک ست سه تکه رومیزی از جنس ترمه که جلوه‌ای فوق العاده به میزهای پذیرایی خانه‌تان می‌دهد. رنگ‌های زیبا و ظرافت بافت این رومیزی در نگاه اول نظرها را به خود جلب می‌کند. که شرکت های زیادی در این زمینه مشغول به کار می باشند.

قیمت عمده رومیزی ترمه گرد

قیمت عمده رومیزی ترمه گرد قیمت عمده این محصول نسبت به تکی خریدن این قیمت بسیار ارزان تر می باشد ما می توانیم با خریداری آن از سایت های معتبر آن را خریداری نماییم وسپس کیفیت واعتماد خودرا اعلام نماییم. قیمت این رو میز های ترمه در سراسر کشور متفاوت می باشد.قیمت رومیزی ترمه سه تکه هم نیز در سراسر کشور متفاوت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *