پارچه ترمه فیروزه ای

شرکت فروش پارچه ترمه اصل اصفهان

شرکت فروش پارچه ترمه اصل اصفهان این محصول را به مشتریان خود عرضه می دهد. پارچه ترمه اصل نرمی و لطافت منحصر به فردی را دارا می باشد. طراحی این پارچه به صورت ظریف است. پارچه ترمه به صورت دست باف از تارو پود تشکیل می شود تراکم پودی آن بالا می باشد. برای طراحی ترمه اصل از پشم و ابریشم استفاده می کنند.

شرکت فروش پارچه ترمه اصل اصفهان

مشخصاتی که پارچه ترمه اصل دارد:

مشخصاتی که پارچه ترمه اصل دارد: پارچه ترمه اصل را یا از ابریشم و یا پلی استر تهیه می کنند هر چه قدر ابریشم به کار رفته در بافت آن بیشتر بوده باشد کیفیت و قیمت خرید محصول افزایش پیدا می کند. معمولا ترمه های ابریشمی از ماندگاری بالایی نیز برخوردار هستند.

پارچه های ترمه با تراکم و فشردگی متفاوتی ساخته می شوند هر چه قدر فشردگی الیاف پارچه بیشتر بوده باشد کیفیت و دوام پارچه نیز بیشتر بوده است. ترمه اصل را از پشم گوسفندی تهیه می کنند به همین دلیل بافت آن نرم و انعطاف پذیر است.

پارچه ترمه به صورت دست دوز بافته شده و در فرآوری این پارچه معمولا از رنگ های طبیعی و خالص استفاده می شود. این رنگ ها با شست و شو نیز تحت تاثیر قرار نمی گیرند. این مورد نیز یکی دیگر از مشخصات پارچه ترمه اصل به حساب می آید.

مشخصات دیگری که در پارچه ترمه وجود دارد این بوده که در ساخت این پارچه معمولا از رنگ های متنوع و روشن استفاده می شود به همین دلیل ظاهری زیبای و دلنشین بر روی این پارچه به وجود آمده است.

ترمه اصل در برابر حرارت مقاوم بوده و به راحتی آتش نمی گیرد از این طریق نیز می توان ترمه اصل را به خوبی ارزیابی کرد. ترمه اصل اگر آتش بگیرد در نهایت به پودر تبدیل خواهد شد در صورتی که مواد پلاستیکی به خوبی شعله ور شده و بعد از سوختن ینز جمع می شوند.

قیمت پارچه ترمه رومیزی اصل

قیمت پارچه ترمه رومیزی اصل قیمت پارچه ترمه رومیزی اصل به عوامل متعددی بستگی دارد یکی از این عوامل نوع الیاف به کار رفته در طراحی ترمه می باشد اگر الیاف ترمه پشم و یا ابریشم بوده باشد قیمت خرید آن نیز بالا می باشد. عامل دیگر روش خرید مصرف کننده می باشد بهتر است که ترمه رومیزی را به صورت مستقیم برای خود سفارش داد در این صورت محصول با هزینه مناسبی تهیه می شود. علاقمندان پارچه ترمه را به صورت بدون واسطه نیز می توانند سفارش دهند تا کالا به قیمت تولیدی به دست مشتری برسد.

همان طور که گفته شد قیمت این پارچه به نوع الیاف و روش سفارش مصرف کننده بستگی دارد کیفیت و طراحی ترمه در قیمت آن تاثیر گذار بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *