صادرات انواع سجاده جانماز ترمه

یکی از وسایل بسیار مهم و ضروری برای خانه های ایرانیان سجاده جانماز می باشد که کاربرد بسیار زیادی در خانه های همه ما دارد،این محصول از جنس های مختلفی دوخته می شود که از بهترین آنها می ‌توان به نوع ترمه اشاره کرد و سجاده جانماز ترمه یکی از زیباترین انواع این محصول به شمار می رود.

صادرات انواع سجاده در رنگ ها و طرح های گوناگون به کشورهای دیگر انجام می ‌شود و از بازار بسیار خوبی در کشورهای همسایه که همگی مسلمان هستند برخوردار است و می تواند سودآوری خوبی برای صادر کننده سجاده ترمه صادراتی داشته باشد.

صادرات انواع سجاده جانماز ترمه

معرفی مدل های مختلف سجاده جانماز ترمه

معرفی مدل های مختلف سجاده جانماز ترمه سجاده جانماز ترمه تنها وسیله ای برای نماز خواندن نیست بلکه به دلیل ظرافت خاصی که دارد و عدم نشستن گرد و غبار بر روی آن محیطی کاملا تمیز را فراهم می ‌کند؛ این محصول دارای مدلهای بسیار متفاوتی است که بهترین آنها از نوع ابریشم می باشد که لطافت و ظرافت خاصی در آن نهفته است.

مدل های مختلف سجاده می توانند از نظر ابعاد و جنس با هم متفاوت باشند به گونه‌ای که برخی از آنها در ابعاد 22*32 و برخی نیز در ابعاد 44*44 ساخته شده اند؛ این جاده ها �عاد بزرگتری نیز دارند به گونه‌ای که برخی از آنها دارای طول 100 سانتی متر و عرض ۷۰ سانتی متر هستند.

مدل های مختلف این سجاده در رنگ های فیروزه ای، قرمز، گلبهی و بسیاری از رنگ های دیگر باعث ایجاد جذابیت خاصی در این محصول شده اند؛ انواع مدل های این سجاده به شکل مربع یا مستطیل هستند و اغلب در حاشیه های آنها از طرح های بسیار زیبای سنتی استفاده شده است و بخش مرکزی آنها نیز از طرح های بته جقه های بسیار زیبا و پر گل تزیین شده‌اند.

مدلهای مختلف این سجاده از وزن سبک برخوردارند و قابلیت شستشوی زیادی نیز داشته و گرد و خاک را به خود جذب نمی کنند همچنین جنس آنها می تواند از پلی استر، ابریشم مصنوعی، نخ و غیره باشد که می تواند در کیفیت و زیبایی مدل آنها موثر باشد.

مرکز توزیع سجاده جانماز ترمه فیروزه ای

مرکز توزیع سجاده جانماز ترمه فیروزه ای مرکز توزیع سجاده جانماز ترمه فیروزه ای زیباترین انواع سجاده را در ابعاد و طرح های گوناگون به خریداران در هر نقطه کشور ارائه کرده و در اسرع وقت به آنها تحویل می دهد؛ خریداران عمده می توانند نیاز خود را به این محصول با نازلترین قیمتی که در امکان دارد از این مرکز تامین کنند و از آن جهت فروش در فروشگاه ها و حتی صادرات به کشورهای دیگر استفاده کنند.

این مرکز سفارشات را از طریق همین وب سایت اخذ می ‌کند و برای راهنمایی بیشتر خریداران سجاده مذکور اقدام به ارائه توضیحاتی در مورد هر یک از آنها و قیمت روزشان کرده است تا خریداران بتوانند با داشتن اطلاعات مناسب نسبت به سفارش گزینه مورد نظر خود اقدام کنند و آن را در بسته بندی های مناسب دریافت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *