صادرات سجاده ترمه شاه عباسی

یکی از زیباترین هنرهای دستی و صنایع دستی ایران انواع سجاده ترمه شاه عباسی می باشد که به کشورهای مختلفی نیز ارسال می گردد. از صادرات سجاد ترمه شاه عباسی به کشورهای مختلف درآمد خوبی نیز وارد کشور ما می گردد. به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که در این سجاده ها وجود دارد همه کشورهایی که به عنوان وارد کننده هستند از کیفیت ها احساس رضایت دارند و امروزه صادرات سجاده ترمه طرح دار زیاد است.

صادرات سجاده ترمه شاه عباسی

معرفی مشخصات سجاده ترمه شاه عباسی

معرفی مشخصات سجاده ترمه شاه عباسی از صنایع دستی زیبایی که از زمان های قدیم در میان ایرانیان طرفدار بسیار زیادی داشته است سجاده ترمه شاه عباسی بوده می‌ خواهیم به معرفی مشخصات این نوع از سجاده ها بپردازیم. اگر به صنایع دستی علاقه دارید حتما این مطلب را از دست ندهید.

  1. معمولاً دوخت این سجاده ها مغزی دوزی می باشد و طرح های متنوعی که روی آنها وجود دارد سبب شده است که زیبایی بسیار منحصر به فردی پیدا کنند.
  2. در اکثر شهرهای کشور مانند شهرهای یزد و اصفهان تولید می گردند.
  3. در ابعاد مختلفی هستند سجاده بزرگ، سجاده متوسط و سجاده کوچک متناسب با نیاز کاربران عرضه می گردد و تمام افراد می ‌توانند متناسب با نیاز خودشان خرید بکنند.
  4. در ۵ رنگ مختلف وجود دارند و و همچنین دارای آستر هستند.
  5. توسط دست شسته می شوند و رنگ آستر آنها نیز همرنگ خود جانماز می باشد
  6. نوع مغزی دوزی آنها با تراکم ۱۰۸ می ‌باشد و دارای الیاف براقی نیز می باشد.
  7. ارزش هنری این سری از سجاده ها بسیار بالا است و طراحی و زیبایی که در این سجاد ها وجود دارد واقعا هنر بی نظیری میباشد.

قیمت انواع سجاده ترمه طرح دار

قیمت انواع سجاده ترمه طرح دار همواره یکی از مهمترین معیاری که در خرید یک کالا در ذهن مشتری وجود دارد مسئله قیمت می باشد. هرچه قدر که قیمت یک کالا مناسب ‌تر باشد قطعاً خرید آن زیادتر خواهد بود. اما صنایع دستی قیمت گذاری نمی شوند. به عبارت دیگر اگر روی صنایع دستی قیمت گذاری شود، از ارزش آنها و ارزش معنوی آنها کمتر می شود.

بعضی از افراد از دوختن انواع سجاد ترمه شاه عباسی کسب درآمد می‌ کنند از این رو نیاز است که یک سری از عوامل بر روی قیمت تأثیر بگذارند تا افراد نیز بتواند کسب درآمد کنند. عواملی که بر روی قیمت این سری از سجاده ها تأثیر می ‌گذارتد عبارت است از پارچه ها و الیافی که در تولید استفاده می ‌شوند، دوختی که روی آن ها ایجاد می گردد.

این عوامل از مهمترین عواملی هستند که بر قیمت ‌ها تأثیر می ‌گذارند. راه های مختلف برای آشنایی با قیمت این نوع از سجاده ها وجود دارد. همچنین به دلیل اینکه ماده های اولیه این سری از سجاده ها افزایش قیمت داشته اند در سال جدید ما شاهد افزایش قیمت این سجاده ها نیز بوده ایم. کلیدواژه کانونی: سجاده ترمه شاه عباسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *