سجاده جانماز ترمه سبز

عرضه سجاده جانماز ترمه طرح هامون

سجاده جانماز ترمه از زیباترین سجاده هایی است که در حال حاضر به شکل گسترده ای در سطح کشور به فروش می رود. عرضه سجاده جانماز ترمه هامون به دلیل اصالتی که در طرح خود دارد، به خوبی به فروش می رود. در صورت تمایل برای خرید این جانماز می توانید از این فروشگاه اقدام به خرید کنید.

عرضه سجاده جانماز ترمه طرح هامون

نحوه شستشوی پارچه ترمه

نحوه شستشوی پارچه ترمه

پارچه ترمه معمولا از ابریشم تشکیل می شود‌. این پارچه به دلیل رنگ طبیعی که در خود دارد بسیار آسیب پذیر می باشد. بهتر است برای شست و شوی این پارچه ها از افراد متخصص بهره بگیرید؛ چرا که کمترین اشتباه، سبب بروز مشکلات جدی برای پارچه شما می شود.

اگر قصد دارید خود این پارچه ها را بشویید، در اینجا به تعدادی نکته قابل توجه اشاره می کنیم تا شما سالیان طولانی از ترمه تمیز خود نهایت استفاده را ببرید. این موارد عبارت اند از:

  • قبل از شستن حتما گرد و غبار آن را بگیرید. برای اینکار می توانید آن را از جایی آویزان کرده و به آرامی با چوب یا هر چیز دیگری مانند آن ضربه بزنید. فراموش نکنید که اینکار باید به آرامی صورت بگیرد.
  • ابتدا آن را خیس کنید. برای اینکار نیاز به آب فراوانی دارید. فراموش نکنید که آب باید حتما حتما ولرم باشد. در غیر این صورت یا رنگش را از دست می دهد و یا بافت آن خراب و شل می شود‌.
  • از هیچگونه مواد شوینده ای که دارای آنزیم های قوی می باشد، هرگز استفاده نکنید. این مواد قابلیت رنگ بری شدیدی دارند و پارچه را زشت خواهند کرد.
  • می توانید از شوینده های بچگانه ای که از هر گونه مواد شیمیایی مضر استفاده نکرده و خود را ملایم نگه داشته است، استفاده کنید.
  • اگر ترمه شما خیلی کثیف شده بود، می توانید آن را به مدت بیشتری در آب قرار بدهید.
  • هرگز ترمه را فشار ندهید تا آب از آن خارج شود‌. اجازه دهید به طور طبیعی خشک شود.
  • ترمه به رطوبت حساسیت بالایی دارد و زود بافت خود را از دست می دهد. می توانید برای رفع خیسی آن از یک پارچه خشک استفاده کنید و دور آن بپیچانید تا آبش را بگیرد.
  • هرگز آن را در زیر نور خورشید به طور مستقیم قرار ندهید، چرا که رنگ و روی آن می رود.

فروشنده انواع ست سجاده جانماز ترمه

فروشنده انواع ست سجاده جانماز ترمه ست سجاده جانماز ترمه توسط فروشنده های مختلفی به فروش می رود‌. فروش سجاده ترمه برای سوغاتی های شهر های مختلف توسط طرح هایی که از ترمه در هر شهر وجود دارد، به خوبی به فروش می رود. خرید عمده به خریدار سود بالایی می دهد. فروشنده انواع ست سجاد ترمه سعی کرده است بهترین سجاده هارا تولید کرده و به بازار ارائه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *