عرضه مستقیم رومیزی ترمه ارزان قیمت

عرضه مستقیم رومیزی ترمه ارزان قیمت، اما با کیفیت ، در بیشتر نقاط کشور انجام می گیرد. ترمه نوعی پارچه بسیار لطیف و نرم و باارزش و زیبا می باشد که همواره طرفداران بسیاری داشته و چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می کند. رومیزی ترمه، از صنایع دستی، با اصالت و قدمت طولانی، ایران عزیزمان محسوب می شود. شهر یزد خواستگاه اصلی پارچه و رومیزی ترمه در کشور می باشد که از زمان های بسیار قدیم، قطب تولید رو میزی ترمه شناخته شده است و ترمه های آن به تمام نقاط کشور و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس و دیگر کشورهای جهان صادر می شود. هنرمندان ماهر و چیره دست رومیزی ترمه ابریشمی، رومیزی ترمه سنگ دوزی و مدل های دیگر را خلق کرده و محصولات خاص خود را به مشتریان خود عرضه می کنند.

عرضه مستقیم رومیزی ترمه ارزان قیمت

همه چیز درباره رومیزی ترمه سنگ دوزی شده

همه چیز درباره رومیزی ترمه سنگ دوزی شده رومیزی ترمه دارای چند مدل مختلف می باشد که از جمله ی آن ها، ترمه ی سنگ دوزی می باشد که سنگ های کار شده روی این ترمه ها زیبایی آن را چندین برابر کرده و جلوه ی خاصی به آن می بخشد. از انواع سنگ های با کیفیت در سنگ دوزی این پارچه استفاده شده و نیز از سنگ های با رنگ های مختلف برای سنگ دوزی این پارچه استفاده می گردد.

این رومیزی ها دارای شکل های مختلفی از جمله مدل مربعی، رومیزی ترمه لوزی و رومیزی ترمه سه تکه از چند مدل آن می باشند که هر کدام از آن ها مورد توجه سلیقه ی هر کسی می باشند.

آنچه درباره پارچه ترمه نمی دانید

آنچه درباره پارچه ترمه نمی دانید ترمه، پارچه ای است که جنس آن از کرک و پشم و یا ابریشم با طرح های اصیل سنتی ایرانی می باشد. این پارچه بسیار ظریف و لطیف بوده و غز دو سری نخ، تشکیل شده است که با دست بافته شده است. این پارچه طوری بافته شده است که پود آن در پشت پارچه بوده و دارای تراکم بالا می باشد. قدمت این پارچه به دوره صفویه باز می گردد. برخی اعتقاد دارند که زادگاه ترمه کشور ایران می باشد و برخی نیز زادگاه آن را به قلب آسیای مرکزی و ارتفاعات کشمیر می دانند.

در ایران، هنرمندان چیره دست ایرانی، با هنر نمایی و ابتکار و سلیقه ی بی نظیر خود این پارچه را با جنسی مرغوب و ظرافت تمام و طرح های زیبا و خیال انگیز بافته و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این پارچه در دوران صفویه و شاه عباس صفوی، به اوج شهرت دست یافت، چرا که شاه عباس صفوی، در دوران حکومت خود، هنرمندان ماهری را از چین و ارمنستان، به ایرا دعوت کرد تا هنر و مهارت خود را، در بافت این پارچه به ایرانیان بیاموزند و این امر موجب شد تا پارچه های دوران صفویه بسیار زیبا، برجسته و مشهور باشند و مورد توجه بسیاری از نقاط جهان قرار گرفته و یکی از محصولات مهم صادراتی ایران تبدیل شود.

برای بافت این پارچه ی بی نظیر، ابتدا باید مواد اولیه ی آن را تهیه کنید. برای بافت این پارچه باید از پشم و یا ابریشم استفاده نمایید. پشم مورد استفاده برای این پارچه باید به رنگ سفید باشد چرا که اگر بخواهیم آن را رنگ بکنیم باید پشم سفید و قابل رنگ آمیزی باشد. برای اینکه پارچه‌ای با کیفیت و مرغوبیت بالا داشته باشیم باید از پشم مرغوب برای بافت آن استفاده کنیم. گوسفندان ایرانی و کشمیر دارای بهترین نوع پشم می باشند و برای بافت این پارچه ی زیبا و پرطرفدار از پشم های این گوسفندان استفاده می شود.

5 ویژگی مهم رومیزی ترمه

5 ویژگی مهم رومیزی ترمه برای اطلاع از ویژگی‌های مهم رو میزی ترمه، باید به چند نکته ی مهم توجه داشته باشیم، مهمترین از همه، توجه به جنس پارچه ترمه می باشد، باید بدانیم که الیاف ترم از چه نوع الیافی می باشد. نکته دیگر قابل توجه است، این است که ترمه های دست دوز از نوع ماشینی آن ظریف تر و زیباتر می باشند. طرح های روی پارچه ترمه و یا همان بته جقه در برخی غز پارچه های ترمه ی اصل و دست دوز خود نمایی زیباتری داشته و جلوه ی خاصی به آن می دهد و موجب زیبایی چندین برابری این هنر ایرانی می گردد. زرتشتیان، این نقوش بته جقه را به نام سرو خمیده و نمادی از درختان بهشتی می دانند. رنگ آمیزی ترمه های پشمی و ابریشمی، دست بافت و اصیل با رنگ های گیاهی انجام می شود و هر چه رنگ بیشتری در بافت و تار و پود این پارچه به مار رفته باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. و همچنین سرمه دوزی با سیم نقره، و سنگ دوزی روی آن موجب بالا رفتن این پارچه خواهد شد. یکی دیگر غز نکات قابل توجه برای تشخیص و خرید پارچه ی ترمه ی اصل، شستن آن می باشد، چرا که ترمه ای که از تار و پود اصل بافته شده باشد با هر بار شستن کیفیت و رنگ خود را از دست نخواهد داد و هر بار نیز زیبا خواهد بود و لی ترمه های تقلبی و از جنس پلی استر که شباهت زیادی به ترمه ی اصل نیز دارند، تنها با یک بار شست و شو رنگ و کیفیت خود را از دست خواهند داد. هرچه که تراکم تار و پود ترمه بیشتر باشد، موجب ظرافت و وزن سنگین آن خواهد شد، ترمه های با کیفیت و لطیف و اصل، دارای وزن بیشتری از نوع تقلبی آن می باشند. تراکم زیاد ترمه موجب می شود تا با کشیدن آن هیچ کششی ایجاد نشود و هرچه که ترمه با کشیدن کش بیاید دلیل بر بی کیفیت بودن آن می باشد. پارچه‌هایی که در پایین آن ها نام کارخانه تولیدی بافته و ثبت شده باشند باکیفیت و اصیل هستند. ضخامت ترمه دلیل بر الیاف بهتر در تولید آن می باشد. ترمه ی اصیل نور را از خود عبور نمی دهد و همچنین با تا کردن ترمه و تتابق گوشه های آن بر روی یکدیگر از اصل بودن آن مطمئن شوید.

فروش ویژه رومیزی ترمه ارزان

فروش ویژه رومیزی ترمه ارزان جنس پارچه ترمه،طرح روی آن و نیز مغذی دوزی و یا تعداد رنگ استفاده شده در تار و پود این پارچه ی بی نظیر و پر طرفدار قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. به دلیل نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، قیمت ترمه نیز قابل پیش بینی نبوده و قیمت به روز این محصول را می توانید با مراجعه به پرتال های اینترنتی معتبر و مربوطه دریافت کرده و همچنین می توانید خریدی مطمئن و باکیفیت و آسان از پرتال مورد نظر داشته باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *