عرضه پارچه ترمه درجه یک صادراتی

عرضه پارچه ترمه درجه یک صادراتی در طرح های متنوع و سایزهای گوناگون انجام می شود. پارچه ترمه صادراتی در رنگ های زیبایی تولید می شود. از این پارچه ها در تولید محصولات بسیار متنوعی استفاده می شود. در حال حاضر عرضه این محصول به صورت اینترنتی هم انجام می شود.

شما می توانید زیباترین نوع پارچه های ترمه و باکیفیت ترین آنها را از سایت ما به صورت آنلاین سفارش دهید.

عرضه پارچه ترمه درجه یک صادراتی

در طراحی ترمه چه نقوشی استفاده میشود؟

در طراحی ترمه چه نقوشی استفاده میشود؟

ترمه پارچه ای با قدمت بسیار و طراحی چشم نواز است. تنوع بالای نقوش و به کارگیری طرح های زیبا از یک سو و استفاده از ابریشم در بافت از مهمترین دلایل زیبایی و ماندگاری اصیل این پارچه بوده است. امروزه نقوش متنوعی در طراحی این نوع پارچه استفاده می شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

به طور کلی نقوش مورد استفاده در طراحی پارچه ترمه را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد.

  • نقوش برگرفته از طبیعت و گیاهان
  • نقوش تزیینی که ترکیب چند طرح باهم است.
  • نقوش برگرفته از صورت حیوانات

بسته به نوع ترمه و اینکه برای چه کاری قرار است مورد استفاده قرار گیرد، طرح ها نیز متفاوت خواهد بود. نقوش گیاهی معمولا به صورت گل و بوته می باشد. این نوع نقوش هم به صورت تکی و هم چندتایی در کنار هم طراحی می شوند.

نقوش تزیینی شامل انواع خطوط به اشکال مختلف از جمله مورب یا منحنی مانند شاخ گوزن می باشد. البته این نوع از نقوش بیشتر سلیقه ای و به سفارش مشتری طراحی و تولید می شود. از نقوش حیوانی نیز می توان سیمای حیواناتی مانند طاووس، طوطی، خروس و مرغ اشاره نمود.

اما مهمترین و شناخته شده ترین نقشی که در طراحی پارچه های ترمه استفاده می شود بته جقه می باشد که به قطره اشک هم شباهت زیادی دارد.

تولید کننده پارچه ترمه درجه یک

تولید کننده پارچه ترمه درجه یک

تولید کننده پارچه ترمه درجه یک را به کمک دستگاه های تمام اتوماتیک، فناوری های روز و استفاده از تجربه نیروهای متخصص و کارآزموده خود تولید می کند. برای تولید ترمه درجه یک نیاز به نخ ابریشم باکیفیت می باشد. در حال حاضر بهترین پارچه های ترمه در استان یزد تولید می شود.

تولید کننده با تولید پارچه ترمه در سایزهای مختلف تلاش می کند تا نیاز بازار و سلیقه مشتریان را به بهترین شکل تامین نماید. البته کیفیت پارچه های ترمه تولید شده متفاوت می باشد. برخی از انواع پارچه های تولیدی از ابریشم خالص و برخی ترکیبی از ابریشم و پلی استر می باشند.

از سوی دیگر تولید کننده علاوه بر تولید و رفع نیاز بازار داخلی، بهترین پارچه های ترمه تولیدی خود را به کشورهای دیگر جهان هم صادر می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *