رومیزی ترمه کار شده

فروشنده بهترین رومیزی ترمه کار شده

رومیزی ترمه کار شده طرحی به سبک کلاسیک می باشد که طبقات مرفه بیشتر از آن استفاده می کنند می توان آن را با طرح مدرن و سنتی درست کردن رومیزی برای تزیین اپن و جلو مبلی و میز خاطره و میزنهار خوری استفاده می شود .این رومیزی برای کادو میتوان استفاده کرد که بسیار کادوی باارزشی میباشد اصیل و قدمتی میباشد که سالیان است در بازار موجود میباشد.

فروشنده بهترین رومیزی ترمه کار شده

رومیزی ترمه کار شده چه مشخصاتی دارد؟

رومیزی ترمه کار شده چه مشخصاتی دارد؟ رومیزی ترمه کارشده را با استفاده از منجوق و ملیله و سرمه دوزی می توان درست کرد این رومیزی با پارچه ی ساتن و سیلک و با طرح های گوناگون درست می شود و قیمت های گوناگونی در بازار قابل دسترس می باشد و قیمت این رومیزی به جنس آن بستگی دارد بعضی از این ترمه ها آستر دوزی می شود و بعضی ساده و بدون آستر درست می شوند.

به جنس ملیله و منجوق و وسایل استفاده شده در آن بستگی دارد .این رومیزی انواع طرح بیضی دایره ای و مستطیلی و مربعی را دارد.می توان پارچه ی ان را از طریق سایت اینترنتی و پیج اینستاگرام با قیمت مناسب خریداری کرد و افراد می توانند در منزل خودشان آن را درست کرده و استفاده کنند و یا به بازار فروش منتقل کنند تا کسب درآمد داشته باشند و کمک هزینه برا ی خانواده ی خود باشند.

در قدیم ها مادر و مادربزرگان خودشان آن را درست می کردند و بر روی بقچه و کمد قرار می دادند و برای جهیزیه دخترانشان درست می کردند و بعضی ها برای فروش درست می کردند و درآمد خوبی داشتند .رومیزی ترمه کارشده ی ابریشم یزد بسیار قدمت دارد که مردم زیادی خواهان آن هستند فروشنده ی رومیزی ترمه کارشده باید بسیار کار آمد باشد.

این رومیزی را برای سفره ی هفت سین استفاده می کنند و بسیار باکلاس و شیک می باشد همچنین برای تزیین میز تولد هم می توان از آن استفاده کرد و در بازار کار بسیار فروش دارد و انواع قیمت قابل دسترس میباشد برای خرید این رومیزی ترمه کار شده از شهرهای دیگر حتی از کشور های دیگر برای خرید آن به کشورمان سفر می کنند تا اینکه این رومیزی ترمه کار شده ی زیبا را خریداری کنند فروشنده ی رومیزی ترمه کار شده آن باید باسلیقه باشد .

سفارش سرویس رومیزی ترمه کار شده

سفارش سرویس رومیزی ترمه کار شده سفارش سرویس رومیزی ترمه کار شده رامی توان به صورت آنلاین و حضوری خریداری کرد و با بهترین قیمت می توان آن را در سایت دیجی کالا خریداری کرد قیمت این رومیزی به سایز و تکه بندی آن بستگی دارد رومیزی ترمه کار انواع آن را دارد یکی از آن مدل نسترن مدل هاشمی و …می باشد .و ترمه ی اصفهان از ترمه های اصیل می باشد که بسیار قدیمی و با کلاس می باشد .

بازار کار بسیاری را برای مردم ایجاد کرده که مردم می توانند به صورت آنلاین از طریق سایت و پیج اینستاگرام آن را به فروش برسانند .این ترمه را مردم به خصوص خانم های باسلیقه و الگو بلد می توانند آن را درست کنند و اشتعال کار در منزل را ایجاد کنند .رومیزی ترمه کارشده حسینی یزد فروش فوق العاده ای دارد که مردم خیلی خواهان آن هستند.

فروش نسبتا بالایی دارد .برای روی بقچه می توان استفاده کرد .فروشنده رومیزی ترمه کار شده خودش از جنس و طرح ترمه آگاهی دارد که خصوصیات این رومیزی رو به خوبی به خریدار منتقل کند .سفارش رومیزی ترمه کار شده را میتوان در ترمه سرا ها خریداری کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *