فروشنده معتبر پارچه ترمه اصل

فروشنده معتبر پارچه ترمه اصل در برخی از شهرها که در کار تولید ترمه با کیفیت هستند وجود دارند. فروش ترمه اصل یکی از شغل هایی است که افرادی که در آن اشتغال دارند معمولا از قدیمی های این کار هستند چرا که ترمه از اصیل ترین و قدیمی ترین پارچه های کشور است که تولید آن قدمتی دیرینه دارد. ترمه را به صورت پارچه، رومیزی و سجاده تولید می شود و با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

فروشنده معتبر پارچه ترمه اصل

روش شناخت پارچه ترمه اصل

روش شناخت پارچه ترمه اصل

روش شناخت پارچه ترمه اصل از تقلبی آن همواره دغدغه ی خیلی از خریداران بوده است. پارچه ترمه اصل و دست دوز از نخ های ابریشم خالص تهیه می شود و در ساخت آن از سایر نخ های غیر طبیعی استفاده نمی شود. در تهیه پارچه ترمه اصل از رنگ های طبیعی و با ارزش در رنگ کردن مواد اولیه آن استفاده می شود و به هیچ عنوان برای تولید این پارچه از رنگ های غیر طبیعی و مصنوعی استفاده نمی شود چرا ارزش کار پارچه را کم می کند.

خریداران ترمه اصل می دانند که اگر قصد خرید ترمه اصل و با کیفیت را دارند، از آنجایی که ترمه تماما کار دست است و تمام اجزای آن توسط هنرمندان خوش ذوق تولید و عرضه می شود و زمان زیادی را صرف تولید و فراوری آن می کنند، پس در نتیجه این ترمه ها قیمت بالایی دارند چرا که از ارزش مادی و معنوی بالایی برخوردارند.

اگر با قیمت پایین این محصول مواجه شدید بدانید که این کار هیچ عنوان کار دست نیست و ترمه ماشینی است و ارزش معنوی پارچه ترمه را ندارد. کم تر پیش می آید که به خانه مادر بزرگی برویم و در آنجا با سجاده و یا رومیزی ترمه روبه رو نشویم که این نشانه قدمت و ارزش بالای پارچه ترمه در بین ایرانیان از گذشته تا به امروز بوده است.

بررسی قیمت پارچه ترمه اصل

بررسی قیمت پارچه ترمه اصل

قیمت پارچه ترمه اصل به نخ و مواد اولیه ای که در آن استفاده شده است و همچنین مدت زمانی است که صرف تولید یک پارچه ترمه شده است متغییر است. هر چه نخ تولید شده در ساخت ترمه طبیعی تر وبا کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. امروزه تولید کنندگان ترمه اصل علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیازهای داخل، صادرات ترمه اصل را نیز با جدیت دنبال می‌کنند.

و به دنبال ارتقاء جایگاه والای خود در سطح منطقه و چه بسا در سطح جهان هستند و سعی دارند از اعتبار و نام صنایع دستی ایرانی در خارج از مرزها دفاع کنند. به دلیل وجود ترمه های بی کیفیت و ماشینی در بازار توصیه ما به شما این است که برای خرید ترمه اصل این محصول را از افراد و یا مراکز قابل اعتماد تهیه کنید تا دچار خسارت و ضرر و زیان نشوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *