پارچه ترمه ابریشم زیبا

فروشنده پارچه ترمه ابریشم درجه یک

یکی از زیباترین انواع پارچه های ایرانی که در گذشته از الیاف طبیعی مانند ابریشم بافته شده و امروزه الیاف مصنوعی در تهیه این نوع پارچه نیز به کار روند پارچه ترمه می ‌باشد. این محصول در اصل سوغاتی ‌استان یزد به شمار می رود. لطافت و نرمی از ویژگی های بارز این محصول می باشد. این محصول از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار است و برای تهیه انواع بالش، رومبلی، روتختی، سجاده، پرده و رومیزی، کیف و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. فروشنده پارچه ترمه ابریشم این محصول با کیفیت و درجه یک را به خریداران آن در سراسر کشور ارائه می نماید و خریداران می توانند انواع مختلف این محصول را از فروشنده به راحتی خریداری و در زمان کوتاهی تحویل بگیرند.

فروشنده پارچه ترمه ابریشم درجه یک

تراکم پارچه ترمه ابریشم چقدر است؟

تراکم پارچه ترمه ابریشم چقدر است؟ هر چه میزان تراکم الیاف به کار رفته در یک سانتی متر مربع از پارچه ترمه بیشتر باشد لطافت و ظرافت آن بیشتر خواهد بود. این پارچه از الیاف طبیعی همانند ابریشم و الیاف مصنوعی یا پلی استر ساخته می شود. تراکم الیاف به کار رفته در نوع ابریشمی این محصول معمولاً در سه مقدار ۲۱۰، ۲۴۰ و ۲۷۰ می باشد که در مقایسه با تراکم الیاف پلی استری بسیار بیشتر می باشد و به همین دلیل نوع ابریشمی این محصول از ظرافت بیشتری نسبت به نوع پلی استری پارچه ترمه برخوردار است.

رنگ به کار رفته در این نوع پارچه ها می تواند در تراکم الیاف آن نیز موثر باشد به گونه ای که استفاده از رنگ های طبیعی به دلیل نفوذ به عمق الیاف بر ضخامت الیاف نمی افزاید و باعث کاهش تراکم نمی شود در حالی که رنگ های شیمیایی توانایی نفوذ به عمق الیاف را نداشته و لایه ای پوششی را روی الیاف ایجاد می کنند و باعث افزایش ضخامت الیاف و کاهش تراکم پارچه می شوند.

بیشترین میزان تراکم این پارچه 270 گره در هر سانتی متر مربع است که باعث ایجاد ظرافتی خاص در پارچه می شود.

فروش پارچه ترمه ابریشم اصل

فروش پارچه ترمه ابریشم اصل

فروش پارچه ترمه ابریشم اصل توسط فروشنده این محصول با انواع تراکم موجود صورت می گیرد و خریداران می توانند از میان انواع تراکم موجود این پارچه، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طرح های بسیار متنوع و زیبایی برای این پارچه ارائه شده است و خریداران می ‌توانند با مراجعه به وب سایت فروشنده انواع طرح های پارچه ترمه ابریشم را مشاهده نموده و پس از اطلاع از میزان تراکم و قیمت هر یک از این پارچه ها نسبت به سفارش گزینه مورد نظر اقدام نمایند.

کیفیت پارچه ترمه اصل توسط فروشنده این محصول تضمین می ‌شود و علاوه بر این ارسال آن در بسته بندی های مناسب به کلیه نقاط کشور با حداقل هزینه ارسال صورت می گیرد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *