پارچه ترمه ابریشم سرمه دوزی

فروشنده پارچه ترمه ابریشم سرمه دوزی شده

امروزه کارخانه های مختلفی در کشور وجود دارند که به تولید پارچه ترمه سرمه دوزی شده پرداخته و آن را در بازار های فروش این محصول در شهر های مختلف کشور عرضه می کنند.

فروشنده پارچه ترمه ابریشم سرمه دوزی شده

نکات کلیدی هنگام خرید پارچه ترمه

نکات کلیدی هنگام خرید پارچه ترمه امروزه پارچه های ایرانی از سطح کیفیت بالایی بر خوردار می باشد و کارخانه های مختلفی در استان های کشور وجود دارند که به تولید پارچه های متنوع از جمله ترمه دوزی شده می پردازند که این محصول دارای قیمت های متفاوتی می باشد و هرچه از مرغوبیت بالا تری بر خوردار باشد در نتیجه قیمت آن نیز بالا تر می رود.

باید توجه داشت که پارچه ها دارای ضخامت های متفاوتی می باشند که در دوام و مقاومت پارچه ترمه سرمه دوزی شده کمک می کند و هم چنین خریدار ها باید در نظر داشته باشند که استقامت پارچه مورد نظر بستگی به الیاف و تار و پود استفاده شده می باشد و هرچه در پارچه مورد نظر از درصد نخ بیشتری استفاده شود در نتیجه آن پارچه نرم تر و لطیف تر می باشد.

خرید پارچه ترمه ابریشم در صنایع مد و لباس بسیار گسترده می باشد زیرا به نسبت دیگر پارچه ها بسیار لطیف می باشد و در الیاف این پارچه از نخ و پنبه درجه یک استفاده می شود.

هم چنین نقش و طرح پارچه مورد نظر نیز امروزه در فروش محصول مورد نظر تاثیر چشم گیری دارد و علاوه بر این این طرح ها به دو صورت انجام می گیرد و می تواند به وسیله انسان و کاملا سنتی انجام شود و در رده ی صنایع دستی قرار گیرد که از ارزش بسیار بالایی بر خوردار است و جزو محصولات اصیل ایرانی محسوب می شود و هم می تواند در کارخانه ها توسط دستگاه های صنعتی، نقش ها بر روی پارچه مورد نظر طراحی شود که به نسبت پارچه های ترمه دست دوز از ارزش پایین تری بر خوردار می باشد و در نتیجه در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

تولید پارچه ترمه سرمه دوزی شده در یزد

تولید پارچه ترمه سرمه دوزی شده در یزد یزد یکی از کانون های اصلی تولید پارچه، از جمله پارچه ترمه سرمه دوزی شده می باشد که تولید کننده های بزرگ و کوچکی در این شهر به عرضه عمده و خرده این محصول به سراسر ایران می پردازند.

تولید این نوع پارچه به گونه ای است که در انواع طرح ها و رنگ های متنوع می باشد تا خریدار بتواند مطابق با علاقه و سلیقه خود، پارچه ترمه مورد نظر را انتخاب کند.

هم چنین باید در نظر داشت که مشتری ها این نوع پارچه ها را از نمایندگی های فروش آن تهیه کنند تا علاوه بر کیفیت استاندارد، دارای قیمت مناسبی نیز باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *