رومیزی ترمه سه تکه فیروزه ای

فروشندگان رومیزی ترمه سه تکه

در معرفی زیباترین و خاص ترین انواع رومیزی می توان رومیزی ترمه را نام برد که در بالاترین سطح کیفیت قرار داشته و برخوردار از مدل های متنوع می باشد. اما یکی از انواع این رومیزی که مزین بخش میزهای پذیرایی بوده و با وجود آن می توان میزهای پوشیده از بهترین رومیزی را شکل داد؛ رومیزی ترمه سه تکه است. اکنون از طریق برترین فروشنده رومیزی عمده می توانید به شیک ترین و پرطرفدارترین نوع این محصول همچون رومیزی ترمه کار شده دست یافته و آن را در مدل سه تکه سفارش دهید.

فروشندگان رومیزی ترمه سه تکه

خصوصیات رومیزی ترمه سه تکه

خصوصیات رومیزی ترمه سه تکه یکی از پارچه های قدیمی، اصیل و ارزشمند ایرانی؛ پارچه ترمه است که با تکیه بر آن منسوجات مختلفی را تولید و رونمایی کرده اند؛ از جمله این محصولات که در نهایت زیبایی قرار داشته و گویای مرغوبیت بالایی است؛ رومیزی ترمه می باشد که با توجه به برخورداری از پارچه ترمه؛ این نام را به خود گرفته است؛ این محصول در مدل های گوناگونی همچون رومیزی ترمه سه تکه به نمایش در آمده و در ادامه می خواهیم تا خصوصیات بارز آن را بازگو نماییم:

  • این رومیزی خاص و منحصر بفرد در سه تکه مجزا که یکی از آنها رومیزی بزرگ و دو تکه دیگر دارای ابعاد کوچک تری هستند، موجود می باشد.
  • با توجه به اینکه از پارچه ترمه در دوخت آنها استفاده شده، لذا همانند آن، از تراکم و ضخامت کافی برخوردار خواهند بود؛ با توجه به همین مشخصه، نسبت به پارگی و آثار دیگر هم مقاومت نشان خواهند داد.
  • رومیزی ترمه بزرگ قابلیت استفاده برای میز پذیرایی را داشته و دو تکه دیگر برای میزهای عسلی، مناسب خواهند بود.
  • با رنگ های زیبا و متنوع ترکیب گشته و بنابراین هر سلیقه ای را پوشش خواهند داد؛ مانند رومیزی ترمه سه تکه فیروزه ای، رومیزی ترمه لاکی، قهوه ای، سورمه ای، آبی و غیره.
  • همچنین طرح های دل انگیز و متفاوتی را هم می توان در این رومیزی مشاهده کرد؛ مانند رومیزی ترمه طرح ترنج، رومیزی طرح کشمیر، طرح سالار، دل افروز و یاس.

عرضه کننده رومیزی ترمه سه تکه

عرضه کننده رومیزی ترمه سه تکه به راستی که می توان رومیزی ترمه سه تکه را برخوردار از ظرافت تمام دانست که در آن انواع طرح ها و رنگ ها به طور حرفه ای اجرا گشته و نشان از این دارند که هنرمندان توانا و خوش ذوق در خلق این رومیزی ها نقش داشته اند؛ اکنون اگر به دنبال سفارش عمده رومیزی ترمه سه تکه هستید؛ می توانید این محصول درجه یک ایرانی را از برترین مرکز عرضه کننده رومیزی عمده یعنی مرکز فوق سفارش داده و در آخر محصولاتی همراه با این مشخصات کلی را تهیه نمایید:

  • رومیزی ترمه سه تکه اصل و اعلا
  • رومیزی ترمه رنگارنگ با طرح های متنوع و متناسب با هر سلیقه
  • رومیزی بادوام
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *