پارچه ترمه کرم رنگ

فروش بی واسطه پارچه ترمه کرم رنگ

پارچه ترمه کرم رنگ ماده ای بسیار گران قیمت است، با این وجود اغلب موارد عرضه شده در قفسه های فروشگاه از نظر هزینه بسیار متفاوت هستند. قیمت محصول نهایی توسط نوع پارچه، تراکم و رنگ الیاف اصلی و همچنین کشور مبدا تحت تأثیر قرار می گیرد. ترکیب و توصیف پارچه نیز می تواند متفاوت باشد، زیرا پشم حیوانات دیگر یا اجزای مصنوعی مصنوعی اغلب به ترمه اضافه می شود تا هزینه محصولات را کاهش دهد.

فروش بی واسطه پارچه ترمه کرم رنگ

معرفی انواع نقوش ترمه

معرفی انواع نقوش ترمه ترمه کرم رنگ رومیزی نرمترین در نظر گرفته می شود، رنگ آن راحت تر است و همه چیز بسیار گران تر از الیاف سیاه، بژ، خاکستری یا قهوه ای است. امروز بازار پر از ترمه هندی، ترکی، ایتالیایی و فرانسوی است که به چند دسته اصلی تقسیم می شود. با توجه به نوع نخ، سه زیرگونه نخ به طور متعارف از هم جدا می شوند:

  1. مغولی: در این مورد، کرک چندین نوع بز چینی و مغولی گرفته می شود. چنین مواد اولیه تحت دقیق ترین پردازش و شانه زدن دستی قرار می گیرند. چیزهایی که با ترمه مغولی ساخته می شوند بسیار نرم هستند، در روند پوشیدن تغییر شکل نمی دهند و روی آنها با قرص پوشانده نمی شود.
  2. مواد ترمه برای کت ها: چنین بوم با ترکیبی از ترمه و انواع دیگر پشم تولید می شود. به طور معمول، کرک در چنین ماده ای فقط 30 است، اما این مقدار برای نرم، گرم و کنجکاو بودن بوم کافی است. ترمه اغلب با پشم آلپاکا تکمیل می شود.
  3. مواد لایه دو طرفه: برای ایجاد مانتوهای انحصاری از طراحان برجسته استفاده می شود، آنها اغلب در مقادیر محدود ساخته می شوند. این ماده دو پارچه پشمی است که با الیاف به هم متصل می شوند. به طور معمول، یک طرف تک رنگ است و دوم به صورت نقاشی ساخته شده است.

بازار پخش پارچه ترمه کرم رنگ رومیزی

بازار پخش پارچه ترمه کرم رنگ رومیزی ما بازار پخش ترمه کرم رنگ رومیزی هستیم. کیفیت ترمه رابطه مستقیمی با روش ورقه ورقه زدن نخ دارد. هرچه این ماده کج به نظر برسد، سریعتر فرسوده می شود، بنابراین الیاف ترمه به طور کلی چرخانده می شوند تا آنجا که ممکن است “کرک” آن نرم شود. برای این، نخ ها به شدت می پیچند و حتی یک ساختار آراسته ایجاد می کنند و ترکیبی از چرخاندن 2-3 نخ جداگانه است.

قبل از چرخش، شانه زدن انجام می شود، وظیفه شما این است که تکه های پشم را جداگانه جدا کنید و الیاف صاف ایجاد کنید. صنعت مدرن این فرآیند را خودکار کرده است. مواد اولیه از طریق دستگاه کارت منتقل می شود، جایی که بر روی درام بزرگ حرکت می کند، از طریق سوزن ها و موهای تیز عبور می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *