سجاده ترمه عروس 8 تیکه فیروزه ای

فروش سجاده ترمه عروس 8 تیکه فیروزه ای

امروزه جا نماز یکی از مهمترین و ضروریی ترین محصولات زیبای ترمه است که از این نوع محصول عمده و نیز در جهیزیه عروس استفاده می شود که به دلیل داشتن زیبایی در نوع خود منحصر به فرد و از زیبایی خاصی برخوردار است. سجاده ترمه عروس دارای انواع گوناگونی است که در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار عرضه می شوند.

فروش سجاده ترمه عروس 8 تیکه فیروزه ای

دلیل کیفیت پارچه ترمه چیست؟

دلیل کیفیت پارچه ترمه چیست؟

  • پارچه ترمه از جمله محصولاتی است که از کیفیت خاصی برخوردار بوده و نیز این کیفیت بستگی به عوامل متعددی از جمله: جنس، گل بوته ها، دوخت پارچه ترمه بستگی دارد که دست دوز و از نوع ماشینی آن ظریف تر می باشد. همچنین از پارچه ترمه برای رومیزی، کوسن ترمه، سجاده جا نماز، تابلوهای ترمه کاربرد فراوان دارد که به صورت های گوناگون دیگر نیز استفاده می شود که از اهمیت خاصی نیز برخوردار است.

هم چنین جنس پارچه از ترمه اصل و نیز پارچه ارگانیک و خالص می باشد که علاقه مندان زیادی از این نوع محصول استقبال مناسبی داشته و افراد طبق سلیقه خود آن را انتخاب و خریداری می نمایند.

جانماز ترمه اصل به سه دسته متفاوت تقسیم می شوند که به نام جانماز ترمه سنتی، سرمه دوزی شده و جانماز ترمه پنلی  است.

از اصلی ترین و مهمترین نوع سجاده و جانماز با پارچه ترمه سنتی است که دارای قدمت تاریخی زیادی است، از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد همچنین سجاده ترمه 8 تیکه از مهم ترین انتخاب های عروسان خوش سلیقه ایرانی است که در کنار چادر سفید نماز جلوه خاصی را ارائه می دهد..

این نوع پارچه اصیل ایرانی به دو نمونه سنتی و صنعتی در کشور تولید می شود که نوع سنتی آن از ظرافت و زیبایی خاصی تولید و در بازار عرضه می شود.

عرضه انواع سجاده ترمه عروس

عرضه انواع سجاده ترمه عروس

از آنجا که ترمه در کشور طرفداران خاص خود را دارد و ریشه در اصالت ایرانی این محصول بر کسی پوشیده نیست دارای انواع مختلف از جمله ترمه سنتی که اصیل ترین طرح ها به آن اختصاص دارد اشاره نمود و پس از آن ترمه سرمه دوزی شده که با گذر زمان ارتقا پیدا کرده است قرار دارد نهایتا ترمه پنلی با وجود رایانه در طرح های جدید به بازار ارائه می شود.

در خرید سجاده ترمه، علاوه بر کیفیت به طرح و جنس و هم چنین رنگ آن توجه می شود. جنس این سجاده ترمه از ابریشمی، نیمه ابریشمی و پلی استر می باشد که بر اساس آن طرح و گل و نیز دوخت آن متفاوت است.

شهر های سنتی و مذهبی ایران از مهمترین مراکز خرید و فروش این محصول هستند که از آن می توان به شهر مقدس مشهد و قم اشاره کرد چرا که مهمانان و زائران آنها از سجاده ترمه به عنوان سوغات استفاده می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *