پارچه ترمه ابریشم

فروش عمده پارچه ترمه ابریشم

ترمه از پارچه های سنتی و زینتی می باشد که اغلب در شهر یزد بافته می شود این پارچه علاوه نفیس بوده و به صورت های مختلفی تولید می شود. پارچه ترمه ابریشم یکی از بهترین نوع این محصول بوده که از تار و پود ابریشمی بافته شده است. فروش عمده این نوع پارچه برای افرادی که برای خرید آن اقدام می کند با تخفیف های خوبی برخوردار است. افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و فروش عمده آن نرخ این محصول را در بازار به صورت ثابت نگه داشته‌اند.

فروش عمده پارچه ترمه ابریشم

پارچه ترمه برای سفره هفت سین

پارچه ترمه برای سفره هفت سین پارچه ترمه دارای کاربردهای خیلی زیادی بوده است و از قدیم تا به حال به عنوان یک پارچه نفیس مورد استفاده قرار می گرفته که بیشتر در جهیزیه عروس خانم ها نیز دیده می شود. این پارچه برای روکش کردن انواع مبل بالش به کار می رود که بسیار دیدنی است. کیفیت خیلی بالایی دارد و به عنوان یک پارچه تزیینی در بیشتر موارد دیده می شود.

این پارچه یکی از کارایی های خیلی بالایی که دارد این است که برای چیدن سفره مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که سفره هفت سین نماد اصالت و تمدن ایران ۲۵۰۰ ساله است بهتر است برای چیدمان و نمادهای آن از پارچه نفیس ایرانی ترمه استفاده شود تا بهتر بتوان تصویر و سن دیرینه این عید نوروز را به تصویر کشید.

پارچه ترمه یزد به عنوان یکی از تزیینات در انواع رومیزی ها نیز به کار رفته است و اکثر مردم برای تهیه جهیزیه محصول استفاده می کنند. این پارچه به دلیل کیفیت خیلی خوبی که دارد برای این کار مناسب است و عمر ماندگاری خیلی زیادی را دارا می باشد. این پارچه ترمه برای سفره های هفت سین بیشترین کارایی را دارد.

می توان هفت سین سرکه، سیب، سنجد، سمنو، سبز، سرکه و سکه را بر روی این سفره درون ظرف های خیلی شیک و سنتی و سال تحویل خوبی را با این نمادهای ایرانی به وجود آورد. یکی از مهمترین مورد که می توان برای این نوع سازه ها بیان نمود این است که پارچه ترمه ابریشمی در رنگ بندی های خیلی بالایی موجود است و تنوع در این رنگ و طرح آنرا به عنوان یک کالای پر تنوع در بین افراد شناسایی کرده است.

تحقیق در مورد پارچه ترمه

تحقیق در مورد پارچه ترمه با یک تحقیق و بررسی در مورد پارچه می‌توانیم به اصالت و کیفیت آن نیز پی ببریم. این پارچه یکی از قدیمی ترین پارچه های دستباف ایرانی به شمار می‌رود که در تولید انواع لباس های سنتی و روکش های مختلفی به کار می رود. این نوع پارچه را می توان به عنوان یک پارچه گران قیمت برشمرد.

با یک تحقیق می‌توان اصالت آن را نیز فهمید به صورتی که به عنوان یک پارچه ترمه شاه نشین نیز معروف است به این منظور شد این محصول برای اشراف و افرادی که عیان بودند بیشترین کارایی را داشته است و آنها می‌توانند این را برای تولید انواع شاه نشین ها استفاده کنند. با این حال می‌توان دید که پارچه ترمه امروزه نیز کارآیی خاص خود را دارد و به عنوان یک پارچه های برتر ایرانی شمرده می شود.

حتی در کشورهای مختلف دیگر نیز از این محصول استفاده می‌کنند به همین منظور است که سالانه متراژ های خیلی زیادی از این پارچه به کشورهای مختلفی صادر می گردد. پارچه ترمه به دلیل ضخامت خوبی که دارد به عنوان یکی از بهترین نوع پارچه بافته شده در ایران به شمار می روند به همین سبب است که روزانه در متراژهای خیلی بالایی تولید و به فروش می رسد.

پارچه ترمه ابریشمی نرمی و لطافت خاصی را به همراه دارد که آن را در بین انواع محصولات دیگر معروف و مشهور نموده است. رنگ بندی های مختلفی را شامل می‌شود و مهمتر از همه طرح های خیلی زیادی را بر روی خود دارد.

علت مرغوبیت پارچه ترمه یزد چیست؟

علت مرغوبیت پارچه ترمه یزد چیست؟ آیا می دانید علت مرغوبیت پارچه ترمه یزد چیست؟ چرا بیشتر مردم‌از این‌پارچه استفاده می‌کنتد؟ در مورد مواد اولیه آن‌چه می دانید؟ این پارچه از بهترین الیاف طبیعی بافته می شود بدون شک اولین دلیل اصلی آن مرغوبیت می باشد. الیاف طبیعی جدید این نوع پارچه ها به کار می رود بسیار نرم و لطیف هستند و این پارچه را به عنوان یکی از مرغوب ترین نوع پارچه ها معرفی می کند.

به طور کلی به دلیل اینکه این پارچه با دست بافته می شود بسیار اهمیت دارد امروزه به دلیل تقاضای زیاد مشتریان برای خرید این محصول برخی از آنها به صورت ماشینی نیز بافته می‌شود که آنها نیز مرغوبیت خاص خود را دارا می باشند. با بافت تار و پود این پارچه دارد بافت آن یکدست بوده و به دلیل پیوستگی بافت ها این پارچه از هم باز نمی شود نخ کش نمی‌شود و کناره‌های آن به صورت محکم بر روی یکدیگر قرار گرفته است.

اگر یک تار از این پارچه پاره شود ممکن است به کل پارچه صدمه وارد گردد به همین دلیل است که آن را به صورت پیوسته بافته اند می توان از آن برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. می‌توان آن را به راحتی شست و شو داد اما برای اینکه کیفیت آن بیشتر حس شود بهتر از ترمه را با دست شستشو داد تا کیفیت دارند یا اصلی خود را حفظ کند.

این در حالیست که قابلیت اتو پذیری آن بسیار بالا بوده و لزومی ندارد که بعد از هر بار شستشو آن را اتو نمود همه این موارد دلیل و کیفیت این کالا می باشد.

قیمت خرید انواع پارچه ترمه ابریشم

قیمت خرید انواع پارچه ترمه ابریشم پارچه ترمه با رنگ های مختلفی در بازار وجود دارد یکی از بهترین نوع آن پارچه ترمه مشکی می باشد که بیشترین کارایی را دارد و اینکه در متراژ های مختلفی موجود است که خرید آن به صورت پارچه ترمه متری بوده و قیمت آن بر حسب هر متر پارچه بیان می شود. بسته به اینکه یک طاقه پارچه چند متر است قیمت نهایی به مشتری اعلام میگردد.

با توجه به اینکه ترمه ابریشمی یکپارچه نفیسی به شمار می‌رود طبیعی است که قیمت خرید آن بالا باشد. قیمت خرید آن بسته به عوامل مختلفی همچون بافت که دارند رنگ و طرح های مختلفی که بر روی آن زده می شود همگی بر روی قیمت نهایی آن اثر دارند. اما راههای مختلف وجود دارد که برای خرید آن می توان اقدام کرد.

اگر به دنبال خرید ارزان قیمتی هستید بهتر است آن را بدون واسطه خریداری کنید. خرید بدون واسطه و مستقیم از خود تولیدی بهترین شیوه برای تهیه آن با قیمت ارزانی است. به این صورت که می ‌توانیم این محصول را سفارش دهید تا در کمترین زمان مورچه این کالا به دست شما برسد. برای ثبت سفارش همین حالا اقدام کنید تا نمایندگان فروش این کالا را برای شما به صورت اینترنتی ارسال نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *