پارچه ترمه آبی

فروش مستقیم پارچه ترمه درجه یک

یکی از انواع زیبا ترین پارچه های مخصوص ایرانی و پرطرفدار که معمولاً از الیاف طبیعی همانند ابریشم و امروزه گاهاً الیاف مصنوعی تولید و تهیه می شود پارچه ترمه درجه یک می باشد. این پارچه بسیار لطیف و نرم می باشد. و همچنین رنگ بندی متنوع و بسیاری دارد و اکثرا از این پارچه به عنوان سجاده، رومیزی و… استفاده می شود.

فروش مستقیم پارچه ترمه درجه یک

پارچه ترمه چه کاربردهایی دارد؟

پارچه ترمه چه کاربردهایی دارد؟ در پارچه ترمه هر چه میزان الیاف مورد استفاده شده در یک سانتی متر مربع از پارچه بیشتر باشد پس لطیف ترو همچنین ظرافت بیشتری خواهد داشت. ترمه از الیاف طبیعی مانند ابریشم و الیاف مصنوعی تهیه می شود. میزان فشرده بودن الیاف به کار رفته در نوع ابریشمی این پارچه تقریبا بین دویست و ده تا دویست و هفتاد می باشد که اگر آن را در مقایسه با تراکم الیاف مصنوعی در نظر بگیریم بسیار بیشتر است و به همین دلیل نوع ابریشمی این محصول از ظرافت بیشتری بر خوردار می باشد.

رنگ های متنوع به کار رفته در این پارچه های ترمه می تواند در تراکم الیاف نیز تاثیر گذار باشد به گونه ای که استفاده از رنگ های طبیعی به دلیل نفوذ به الیاف هاضخامت الیاف را اضاف نمی کند و باعث کاهش تراکم نمی شود در حالی که رنگ های شیمیایی نمی توانند به عمق الیاف نفوذ کنند و لایه ای پوششی روی الیاف ایجاد می کنند و باعث افزایش ضخامت الیاف و کاهش تراکم پارچه می شوند.

فروش ترمه درجه یک ابریشمی اصل توسط مرکز فروش ما این با انواع تراکم طبق خواسته و سلیقه شما مشتریان عزیز و خریداران گرامی انجام می شود. این پارچه ها در طرح ها، رنگ و مدل های متنوع و زیبایی عرضه می شوند. که برای تهیه جا نماز، رومیزی و… بسیار پرطرفدار است و تقریبا توجه همه افراد جامعه را به خود جلب کرده است.

پارچه های ترمه موجود در فروشگاه ما با کیفیتی بی نظیر و اصل هم در بازار داخلی و هم بازار خارجی ارائه می شود. مرکز ما صادر کننده ترمه با بهترین کیفیت و قیمت می باشد.

همچنین این محصول در بسته بندی مناسب تحویل شما مشتری های گرامی داده می شود.

صادر کننده پارچه ترمه درجه یک

صادر کننده پارچه ترمه درجه یک شما می توانید جهت خرید حضوری به فروشگاه ما مراجعه کرده و یا در صورت خرید غیر حضوری در سایت ما انواع این پارچه های ترمه را مشاهده کرده و انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید و همچنین با شما با انجام خرید غیر حضوری در سایت ما در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده اید و خریدی آسان و ایمن داشته اید. جهت اطلاع از هزینه های پارچه ها با همکاران ما در بخش فروش ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مربوطه را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *