پارچه ترمه رنگی

فروش پارچه ترمه اصل با قیمت ارزان

پارچه ترمه ارزان یکی از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها است که در لباس های سنتی و مانتو های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. ترمه که از قدیم تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته و همیشه جزو شیک ترین و محبوب ترین پارچه ها به حساب می‌آید.

فروش پارچه ترمه اصل با قیمت ارزان

مراحل تولید پارچه ترمه اصل

مراحل تولید پارچه ترمه اصل شناخت ترمه اصل به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین عامل آن مهارت شخص در شناخت ترمه است. ترمه اصل معمولاً در شهر یزد تولید می شود. شهر یزد که معروف ترین ترمه ها را دارد بزرگترین تولیدی های ترمه را در خود جای داده است.

ترمه اصل، ترمه ای است که از یزد آورده شده باشد. برای همین هنگام خرید باید به این نکته توجه کرد.

معمولاً روی ترمه های یزد شناسه حکم کنند که اسم آن تولیدی یا اسم یزد حک شده است. این شناسه به صورت ریز و در گوشه های ترمه وجود دارد. اگر به دنبال ترمه اصل می گردید، باید هنگام خرید به این شناسه توجه کنید و باید ببینید که ترمه آن شناسه را دارد یا نه. در رومیزی ترمه 5 تیکه  فقط در یک تکه آن شناسه می زنند، در همه تکه ها شناسه نمی زنند.

یکی دیگر از راه های شناخت ترمه است آن است که زمینه ترمه نباید زبر و پلاستیکی باشد. ترمه اصل زمینه زبر و پلاستیکی ندارد و زمینه آن نرم و ابریشمی است.

رومیزی ها در انواع و طرح های مختلفی تولید می شود. هم زمینه ابریشمی می زنند و هم زمینه پلی استر. ترمه اصل زمینه ابریشمی دارد. یکی از راه های شناخت زمینه ابریشم در آن است که ترمه را ابتدا باز کرده و بر روی زمینه آن و طرح های برجسته آن دست می کشیم. اگر دیدید که زمینه نرم و لطیف است بدانید که زمینه ابریشم است.

مراحل تولید پارچه ترمه اصل بدین شرح است که ابتدا تهیه کردن مواد اولیه درجه یک و مرغوب. سپس شستن پشم ها و رنگ کردن آنها. مرحله بعد طراحی و طرح دادن به نخ و پارچه.

عرضه مستقیم پارچه ترمه ارزان قیمت

عرضه مستقیم پارچه ترمه ارزان قیمت عرضه مستقیم  پارچه ترمه یکی از بهترین راه ها برای بریدن دست دلالان و واسطه گران از بازار این محصول است. هر چه بازیگران و در دلدادگان بازار این محصول کمتر باشند قیمت پارچه ترمه هم ارزان تر خواهد بود.

عرضه مستقیم پارچه باید به صورت از تولید به مصرف باشد. یعنی مستقیماً از تولیدی ها و کارخانه‌ها،  محصول به دست مصرف کننده برسند از هیچ واسطه گر و دلالی نیفتد.

اگر دست دلالان از بازار این محصول کوتاه شود قیمت پارچه ترمه ارزان می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *