پارچه ترمه قرمز رومیزی

فروش پارچه ترمه قرمز رومیزی

فروش پارچه ترمه قرمز رومیزی با کیفیت بسیار خوب قیمت عمده و مستقیم روند خوب و قابل توجهی دارد خصوصا اگر با برندهای معتبر در اختیار بازار قرار بگیرد. پارچه ترمه قرمز برای استفاده به عنوان رومیزی در نوع خود بی نظیر است و زیبایی منحصر به فردی دارد. رنگ زیبای آن قابلیت ست شدن با دکوراتیو و وسایل خانه دارد و هارمونی لازم را ایجاد می کند.

فروش پارچه ترمه قرمز رومیزی

طرح های خاص پارچه ترمه قرمز

طرح های خاص پارچه ترمه قرمز پارچه ترمه با رنگ های بسیار زیبا و طراحی های مختلف به بازار عرضه می شود و برای رومیزی و کوسن و سجاده و…. قابلیت استفاده دارد. ترمه جزو منسوجاتی بشمار می آید که در نوع خود گران است و ارزش بسیاری دارد. طرح شاه عباسی، بته جقه، چهل ستون، نسترن،قاجاری از طرح های بسیار پرکاربرد است که با رنگ قرمز این پارچه درهم می آمیزد.

این پارچه در طراحی متفاوت و ابعاد گوناگون و در قالب رومیزی و کوسن و…..به بازار عرضه می شود و به لحاظ بصری بسیار زیبا و چشم نواز است و حس بسیار خوبی را در بیننده القاء می کند. البته رنگ قرمز به کار رفته در این پارچه درجات مختلفی را دارد مثلا گوجه ای روشن یا ارغوانی یا زرشکی اما به هر حال همه از یک تم قرمز برخوردار هستند. رومیزی در اشکال مربع، دایره، سه تیکه در ابعاد کوچک و بزرگ  و سه گوش به شکل آماده در بازار عرضه می شود. در کل رنگ قرمز ایجاد تهییج می کند و موجبات نشاط و سرور را در انسان فراهم می کند چون  قرمز جزو رنگ های گرم بشمار می آید.

کارخانه تولید پارچه ترمه قرمز

کارخانه تولید پارچه ترمه قرمز کارخانه تولید پارچه ترمه قرمز را با کیفیتی بسیار خوب و متراژهای وسیع روانه بازار می کند. این نوع از منسوجات به لحاظ تراکم و رنگ و همچنین جنس طرفداران بسیاری دارد و در حجم انبوه تولید می شود. برندهای معتبر و نام آشنای بسیاری در زمینه تولید این پارچه فعالیت می کنند و با قیمت بسیار خوب آن را در بازار به فروش می رسانند. قیمت ثابتی برای این پارچه نمی توان در نظر گرفت چون شرایط بازار متغیر است و همچنین هزینه های تولیدی نیز لحاظ می شود.

کارخانه پارچه ترمه را با قیمت عمده و مستقیم و حذف کامل واسطه ها در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. امروزه به آسانی و بدون دغدغه مشتریان می توانند با برقراری ارتباط با سایت این پارچه را در نوع ترمه و رنگ قرمز در متراژ دلخواه و کیفیت عالی با قیمت عمده و مستقیم خریداری نمایند.قیمت ارائه شده توسط فروشنده ها نازل ترین قیمت در بازار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *