قیمت انواع پارچه ترمه پلی استر

پارچه ترمه نوعی پارچه از جنس های مختلف است که نقش و نگار بسیار زیبای سنتی دارد و در این نقش های مختلف رنگ های متنوع زیبایی دیده می شود. ترمه در فرهنگ اصیل ایرانیان نقش ویژه ای دارد و موارد استفاده از آن بسیار زیاد است. پارچه ترمه پلی استر یکی از انواع پارچه ترمه است که امروزه در بین مردم به خوبی جا افتاده است. قیمت انواع پارچه ترمه پلی استر در سایت فروش آن قابل مشاهده است.

قیمت انواع پارچه ترمه پلی استر

مراحل تولید پارچه ترمه پلی استر

مراحل تولید پارچه ترمه پلی استر همان طور که گفتیم پارچه ترمه پلی استر در بین مردم به محبوبیت زیادی رسیده است و به فراوانی از آن استفاده می شود. پارچه پلی استر یا همان پارچه ویسکوز از مشتقات نفتی به دست می آید. بنابراین دارای الیاف مصنوعی است اما ظرافت و لطافت بسیار زیادی دارد.

در این مبحث می خواهیم در مورد مراحل تولید پارچه ترمه پلی استر صحبت کنیم. امروزه این پارچه به صورت مصنوعی و با دستگاه های پیشرفته تولید می شود اما دقیقا کیفیت ترمه های دستی را دارد. مراحل تولید ترمه پلی استر به این صورت است که ابتدا نخ پلی استر تولید شده و رنگ می شود. سپس این نخ ها دور ماسوره پیچیده شده و داخل دستگاه قرار می گیرند و به شکل نقش های مختلف از پیش تعیین شده، به وسیله دستگاه اتوماتیک بافته می شوند.

مراحل تولید این پارچه ترمه توسط دستگاه سریع تر انجام می شود و در روز متراژ بالایی از پارچه پلی استر ترمه تولید می شود. این پارچه مانند ترمه ابریشمی بسیار ظریف و نرم است و کیفیت بالایی دارد. از آن جا که این پارچه داخل کشور و با مواد اولیه داخلی تولید می شود قیمت بسیار مناسبی دارد و تمام اقشار جامعه می توانند آن را تهیه کنند.

شرکت توزیع پارچه ترمه پلی استر

شرکت توزیع پارچه ترمه پلی استر پارچه ترمه پلی استر موارد مصرف بسیار گوناگونی دارد. اگرچه مردم از زندگی سنتی فاصله گرفته اند و به سمت زندگی مدرن گرایش پیدا کرده اند اما این پارچه به فراوانی در دکوراسیون منازل ایرانی ها دیده می شود و بسیار زیبا و چشم نواز است.

شرکت توزیع پارچه ترمه پلی استر دارای وب سایت اینترنتی برای عرضه آنلاین محصول خود است و این پارچه را که با کیفیت عالی تولید شده است در سایت خود به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می کند. برای خرید کافی است وارد این سایت شوید و با قیمت استثنایی پارچه ترمه پلی استر را سفارش دهید تا در اسرع وقت به دست شما برسد.

در این صورت می توانید خرید غیر حضوری لذت بخش و مطمئنی را تجربه کنید. لازم نیست نگران کیفیت کار باشید و ارزان بودن آن شما را نترساند. چون این پارچه ترمه بدون واسطه عرضه می شود ارزان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *