پارچه ترمه زربافت فیروزه ای

قیمت بهترین پارچه ترمه زربافت در بازار

پارچه ترمه زربافت یکی از محبوبترین پارچه‌ها در میان خانواده‌های ایرانی است. خرید انواع ترمه تزئینی در خانه هر ایرانی یک امر متداول است. جنس خاص پارچه و ماندگاری آن، سبب شده است که برای مصارف مختلف کاربرد داشته باشد.

قیمت پارچه ترمه زربافت بستگی به کیفیت آن و درصد الیاف طبیعی تشکیل دهنده آن دارد. دستباف بودن آن هم اثر زیادی بر افزایش قیمت آن دارد. استان‌های اصفهان، مشهد و یزد بعنوان منشأ پارچه ترمه معروف است و بهترین ترمه با مناسبترین قیمت را می‌توان در بازارهای این شهرها یافت و یا از طریق سایتهای فروش مستقر در  آن سفارش داد.

قیمت بهترین پارچه ترمه زربافت در بازار

مقایسه پارچه ترمه زربافت اصفهان و مشهد

مقایسه پارچه ترمه زربافت اصفهان و مشهد تفاوت عمده بین پارچه ترمه زربافت در شهرهای اصفهان و مشهد مربوط به مواد تشکیل دهنده آن است.

ترمه زربافت اصفهان مشهور است و خود به نوعی یک برند می‌باشد. در اصفهان و مخصوصا بازارهای سنتی مانند میدان امام می‌توان انواع و اقسام ترمه را از نظر رنگ، جنس و کیفیت یافت. همچنین انواع دستباف و یا دارای تزیینات کار دست نیز به وفور یافت می‌شود. معمولا طرح بته جقه روی ترمه‌ها مشاهده می‌شود و در کاربردهای بسیاری مانند کوسن، رومیزی، روتختی و… به فروش می‌رسد.

ترمه مشهد هم بسیار معروف است و آن هم از پشم سفید،  پلی استر و ابریشم تهیه می‌شود. درصد بکار رفته هریک به کاربرد آن وابسته است. در شهر مشهد بیشترین کارگاه‌های بافت ترمه زربافت در جهت تهیه جانماز و سجاده فعالیت می‌کنند. این امر به دلیل این است که مشهد یک مرکز زیارتی است و سوغاتی معمول و پرطرفدار آن جانماز است. البته رومیزی‌های زیبا وسایر محصولات ترمه نیز در این شهر بافته می‌شود.

مرکز فروش عمده پارچه ترمه زربافت ارزان

مرکز فروش عمده پارچه ترمه زربافت ارزان مراکز عمده فروشی ترمه در شهرهای اصفهان، یزد و مشهد و پس از آن در سراسر کشور مستقر می‌باشد. قیمت ترمه زربافت تا حد زیادی به درصد مواد طبیعی بکار رفته در آن دارد. هرچه ابریشم و نخ به نسبت بیشتری از ویسکوز در ترمه بکار رفته باشد، قیمت آن بالاتر می‌رود. ترمه‌ای که از پلی استر و ویسکوز تهیه شده باشد بسیار ارزان است.

همچنین میزان تراكم نخ در آن بر قیمت مؤثر است. خریدار می‌تواند متناسب با بودجه و نیاز خود به کارگاه‌های بافنده ترمه زربافت سفارش پارچه بدهد و با قیمت مناسب و بدون واسطه آن را تحویل بگیرد.

پیدا کردن مراکز عمده فروشی بسیار آسان است. می‌توان گفت همه مراکز فروش دارای درگاه اینترنتی سایت، کانال فروش و یا پیج اینستاگرامی می‌باشند که خریدار می‌تواند همه اطلاعات لازم را کسب کند. بهترین فروشنده و مناسبترین قیمت را انتخاب و محصول مورد نظر را خریداری نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *