رومیزی ترمه قرمز

قیمت خرید رومیزی ترمه قرمز

رومیزی ترمه قرمز یک نوع رومیزی بسیار زیبایی است که از قدیم الایام در ایران تولید شده است. این رومیزی در رنگ قرمز زیبا تولید شده است و زیبایی خاصی دارد. قیمت خرید رومیزی ترمه قرمز در درون کشور بسیار مناسب است، این محصولات به دلیل زیبایی که دارند بسیار پر طرفدار هستند. این رو میزی ها در تکه های بزرگ و کوچک با پارچه ترمه اصل است تولید شده‌اند. کاربرد ترمه در کشور بسیار زیاد است.

قیمت خرید رومیزی ترمه قرمز

راهنمای انتخاب رنگ رومیزی ترمه

راهنمای انتخاب رنگ رومیزی ترمه راهنمای انتخاب رنگ رومیزی ترمه، به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا رومیزی با طرح ها و رنگ های متناسب با خانه خود خریداری کنند، رومیزی ترمه در رنگ‌های متفاوتی تولید می شود. شما باید بر اساس یک سری نکات به انتخاب رنگ‌ رومیزی بپردازید. در این مقاله می خواهیم این نکات را برای شما بازگو کنیم. در وهله اول شما باید به سلیقه خود توجه کنید.

زیرا اگر شما بر اساس سلیقه خود رومیزی ترمه را انتخاب نکنید به زودی دلتان را می زند. به همین دلیل باید بر اساس سلیقه خود به انتخاب رومیزی ترمه بپردازید. رومیزی ترمه در رنگ ها و طرح های متفاوت زیبا و سایزهای مختلفی تولید شده است و همین دلیل انتخاب را برای مشتریان آسان کرده است و مطابق با سلیقه هر مشتری یک نوع رومیزی طراحی کرده است.

مثلاً رومیزی ترمه سرمه دوزی در رنگ های قرمز و آبی و صورتی و زرد و کرم و مشکی و سرخابی و آبی نفتی و سرمه ای و فیروزه ای و رنگ های مختلط تولید شده است. به همین دلیل انتخاب برای بانوان بسیار راحت تر شده است. برای خرید این رومیزی ها باید به رنگ دکوراسیون خانه خود توجه کنید.

بعضی از خانه ها حالت سنتی دارد. پس بهتر است برای این نوع از خانه‌ها از رومیزی در رنگ های آبی فیروزه ای و قرمز استفاده شود. انتخاب رومیزی خوش رنگ برای خانه های سنتی به خصوص خانه هایی که در شهر های سنتی و باستانی ایران مانند کاشان، یزد، اصفهان و شیراز هستند بسیار زیبا و مناسب است.

آشنایی با رومیزی ترمه سرمه دوزی

آشنایی با رومیزی ترمه سرمه دوزی رومیزی ترمه سرمه دوزی شده با استفاده از پارچه ترمه اصل تولید شده است. این رومیزی ها از جنس پارچه نفیسی تولید می شوند که عملیات سرمه دوزی شده بر روی آنها انجام می گیرد. پارچه ترمه سرمه دوزی شده نسبت به ترمه های معمولی زیبایی دو چندانی دارد. سرمه دوزی یکی از رودوزی های است که توسط بانوان هنرمند کشور از طریق نخ سرمه به وسیله میله فلزی بر روی پارچه های نفیس ترمه اصل سرمه دوزی انجام می شود.

پارچه ترمه سرمه دوزی دارای طرح های زیبا و پر نقش هستند. این پارچه ها در طرح های سنتی و زیبایی سرمه دوزی می شوند. سرمه دوزی باعث می‌شود تا پارچه های ترم کیفیت و مقاومت بالاتری بگیرند. پارچه ترمه سرمه دوزی قیمت بالاتری نسبت به پارچه های ترمه معمولی دارد.

در عملیات سرمه دوزی بر روی پارچه های ترمه اصل ملیله دوزی هم می گویند. سرمه دوزی یکی از هنرهای ایرانی است که در قدیم الایام بر روی پارچه های ترمه انجام می شد. هنر سرمه دوزی قدمت دیرینه دارد به همین دلیل بسیار با ارزش است. ملیله دوزی یا همان سرمه دوزی بر روی پارچه های اصل ابریشم و ترمه صورت می‌گیرد.

سرمه‌ دوزی توسط هنرمندان غیور کشور در سه نوع انجام می شود. مثلاً سرمه دوزی به شکل سر میله ای، سرمه بلار سنت و سرمه الماسی انجام می شود. هر کدام از این روش ها دارای زیبایی خاصی است. رومیزی ترمه گرد با روش سرمه لوله ای زیبای خاصی دارد. در این مقاله ما قصد داشتیم تا نکاتی راه برای آشنایی با رومیزی ترمه سرمه دوزی شده ارائه دهیم.

بررسی ابعاد انواع رومیزی ترمه

بررسی ابعاد انواع رومیزی ترمه بررسی ابعاد انواع رومیزی ترمه کمک می کند تا هر مدل از رومیزی ترمه را که می خواهید در ابعاد مختلف خریداری کنید. رومیزی ترمه در اشکال مختلفی تولید می شود. مثلاً رومیزی ترمه در اشکال دایره ای مستطیلی مربعی تولید شده است. ابعاد هر کدام از این رومیزی ها متفاوت است. مثلاً یک نوع از رومیزی مربع در ابعاد ۹۶ در ۹۶ سانتیمتر تولید شده است.

نوع دیگر از رومیزی مربع در ابعاد ۹۵ در ۹۵ سانتی متر برای رومیزی ها و در ابعاد ۹۰ در ۴۵ سانتی‌متر برای میزهای کوچک و یا همان میز های عسلی مبل ها تولید شده است. این رومیزی ها پنج تکه هستند و هر کدام زیبایی خاصی دارند. رومیزی ترمه به صورت مغزی دوزی و ملیله دوزی تولید می شود و در طیف رنگی مختلفی تولید شده است که آستردار است و قابلیت شستشو هم دارند. بعضی از رومیزی ها در ابعاد ۹۲ در ۹۲ سانتی متر تولید شده اند که مناسب استفاده بر روی میز های بزرگ می باشد. ا

ما بعضی از رومیزی های دیگر در ابعاد ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر تولید شده اند که برای میزهای ناهار خوری یک انتخاب مناسب هستند. نوع دیگری از رومیزی ها رومیزی های رانر هستند که در سه ابعاد تولید می شود. رومیزی رانر برای میز مبل بسیار مناسب است. گفتیم که رومیزی ترمه رانر در سه ابعاد تولید می شود مثلاً رومیزی رانر بزرگ در ابعاد ۴۵ در ۱۴۰ تولید شده است که برای میزهای ناهارخوری هم بسیار مناسب است.

رومیزی ترمه رانر متوسط در ابعاد ۴۵ در ۹۰ تولید شده است و رومیزی ترمه رانر کوچک در ابعاد ۲۵ در ۴۵ تولید شده که سایز کوچکی دارد. این گونه رومیزی ها را می توانید بر روی جزیره آشپزخانه های خود هم مورد استفاده قرار دهید. رومیزی ترمه بزرگ در ابعاد ۱۰۰×۱۰۰ تولید شده اند.

تولیدکنندگان رومیزی ترمه قرمز

تولیدکنندگان رومیزی ترمه قرمز تولیدکنندگان رومیزی ترمه قرمز اینگونه محصولات را با پارچه ترمه اصل تولید کرده اند. فروش رومیزی ترمه قرمز ویژه است. زیرا به دلیل کیفیت و زیبایی خاصی که دارد همواره در بازار از رومیزی های پرفروش بوده است. هنر ترمه دوزی ملیله دوزی و مغزی دوزی یکی از هنرهای دیرینه در ایران است و همین دلیل این نوع رومیزی زیبا فقط در کشور ایران تولید می شود به همین دلیل صادرات رومیزی تهران به خارج از کشور با کیفیت بالا و متریال مرغوب و طرح های سنتی و زیبا و تکنولوژی بروز به خارج از کشور صادر می شود.

تولید کنندگان این محصولات، محصولات خود را برای فروش به نمایندگی های معتبر فروش ترمه است در شهر های مختلف می گذارند. قیمت رومیزی های ترمه از در کشور بر اساس نوع ابعاد آن و نوع هنر به کار رفته در آن متفاوت می باشد.

رومیزی ترمه یک رومیزی است که از پارچه اصل ترمه به وجود می‌آید و آستر دوزی شده است و هنرهای ملیله دوزی و مغز دوزی بر روی آن انجام گرفته است و همین دلیل وزن آن کمی سنگین است و این نشان دهنده کیفیت و درجه یک بودن آن است. رومیزی ترمه بی کیفیت و تقلبی هم در بازار وجود دارد اما به هیچ وجه کیفیت آن به پایه رومیزی ترمه اصل نمی‌رسد. رومیزی ترمه سنتی دارای نقش و نگارهای قدیمی و سنتی ایران است.

به همین دلیل زیبای و حس حال خوبی دارد. پارچه ترمه پارچه نرم و لطیف است که مقاومت بسیار بالایی دارد و از نخ ابریشم تولید شده است. الیاف بسیار بادوام و ماندگار هستند. تولیدکنندگان رومیزی ترمه اصل زیباترین طرح های سنتی را بر روی این پارچه ها به وجود می آورند. این طرح ها نام های مختلفی دارند مانند: طرح بته جقه و طرح شاه عباسی و طرح بته جرقه هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *