قیمت رومیزی ترمه سه تکه

رومیزی ترمه سه تکه پارچه میز ناهار خوری لوکس، میز قهوه، دستبافت روی یک دستگاه بافندگی سنتی است. این آثار هنری ترمه یا ابریشم ایرانی افزودنی عالی برای تزئینات مجلل است. توصیف آنها به دلیل داشتن مدلیون های پیچیده شکل تر، گل و هندسی که سفره را در یک قطعه گرد و دایره ای شکل می پوشاند، تقریباً غیرممکن است. بهترین قیمت رومیزی ترمه سه تکه را در اینجا خواهید یافت.

قیمت  رومیزی ترمه سه تکه

معرفی رومیزی ترمه سه تکه طرح شاهپسند

معرفی  رومیزی ترمه سه تکه طرح شاهپسند دکوراسیون خانه های ما یکی از راه هایی است که می توان شخصیت خود را به شکلی خاص بیان کرد. از طریق دکوراسیون می توانیم بسیاری از جنبه های خود را نشان دهیم.
یکی از راه های انجام این کار تزئین میز است، یک قطعه اساسی در هر خانه، همانطور که در اینجا ما با دوستان و خانواده خود ملاقات می کنیم تا بعد از ظهرها یک وعده غذایی خوشمزه یا یک دسر خوشمزه و شیرین را به اشتراک بگذاریم. دلیل ما هرچه باشد، توجه به نحوه تزئین این مبلمان در خانه مهم است.

این سفره زمینه ای آبی با انفجار طرح های گل فیروزه ای، قرمز، نارنجی، قهوه ای، نقره ای و طلایی دارد که با انگورهای گل بهم پیوسته است. احاطه شده با حاشیه طلا و نقره. در پشت آن یک پشت ابریشم لوکس و آبی لوکس قرار دارد. پارچه سفت و سنگین است و از پارچه ای زیبا روی هر میز اطمینان حاصل می کند. عکس ها عدالت را رعایت نمی کنند.

همه طرح ها منحصر به فرد و به دلیل کاردستی یک نوع هستند. این سفره دست ساز، ملیله ای ابریشمی معروف به ترمه است که یک سفره سنتی ایرانی است. پارچه به کار رفته در این ترمه از ابریشم مصنوعی با کیفیت بالا (ویسکوز) ساخته شده است و شامل نخ های پلی استر (رنگ مشکی، طلایی یا نقره ای) است که درخشندگی خاصی را منعکس می کند.

بازار پخش رومیزی ترمه میز پذیرایی

بازار پخش رومیزی ترمه میز پذیرایی ما بازار پخش رومیزی ترمه میز پذیرایی هستیم. مهم است که بدانید رومیزی ترمه پذیرایی در اشکال، اندازه ها و پارچه های مختلف در بازار وجود دارد. در اینجا ما می خواهیم به شما کمک کنیم بهترین را انتخاب کنید، به همین دلیل هر یک از آنها را دقیق تر توضیح خواهیم داد.
ما با جداول سفره ها شروع می کنیم، اینها بیشترین استفاده را در هر خانه ای در دنیا دارند. آنها آنقدر محبوب هستند که هیچ خانه ای در جهان وجود ندارد که حداقل بخشی از دستگاه های پلاستیکی را داشته باشد.
از آنها بیشتر از همه برای قرار دادن آنها در زیر بشقاب ها هنگام قرار گرفتن استفاده می شود، با این نوع سفره شما می توانید میز را بیشتر نشان دهید، زیرا هر شخص یک فرد زیر بشقاب خود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *