پارچه ترمه قابدار آبی

قیمت فروش پارچه ترمه قابدار

پارچه ترمه به عنوان یک محصول دستبافت در جنس های ابریشم و غیره به صورت های گوناگون و طرح های متنوع تولید و وارد بازار شده است که پارچه ترمه قابدار یکی از انواع این نوع پارچه ترمه می باشد و توانسته است بازار خرید و فروش خوبی را با قیمت منصفانه نصیب تولیدکنندگان خود بکند.

شایان ذکر می باشد قیمت فروش پارچه ترمه قاب دار متناسب با کیفیت و مواد اولیه مصرفی در فرایند تولید این نوع پارچه ها می‌تواند متحول شود.

قیمت فروش پارچه ترمه قابدار

کاربرد انواع پارچه ترمه چیست؟

کاربرد انواع پارچه ترمه چیست؟ پارچه های ترمه از زمان تولید و وارد بازار شدن تا به امروز توانسته اند کاربرد های فراوانی را به نام خود ثبت کنند که در ادامه این مطلب سعی خواهیم کرد به تشریح تعدادی از این کاربردها به صورت مختصر و کوتاه اشاره کنیم:

در گذشته پارچه های ترمه در انحصار اشراف نشینان و پادشاهان بود به گونه‌ای که آنها نیز از این پارچه ها در تهیه لباس های اشرافی و همچنین پرده های زینتی مورد استفاده قرار می دادند.

همچنین شایان ذکر است خلعتی و هدیه برای عروسان در مناسبات مختلف رسمی و غیررسمی یکی از انواع کاربردهای بسیار گسترده در زمان گذشته و حتی در زمان حال می باشد.

امروز نیز شاهد آن هستیم انواع این طرح ها در طرح ها و رنگهای بسیار متنوع برای خانه های مدرن و یا کلاسیک خرید و مورد استفاده قرار می گیرد به گونه‌ای که پهن کردن آن روی میز ها غذاخوری و میز های تکی از جمله پرکاربردترین موارد این نوع می باشد.

از دیگر کاربرد انواع پارچه ترمه می توان به استفاده از آن در محل هایی که تحت عنوان خانه ها و رستوران های بوم گردی فعال هستند اشاره کرد به گونه ای که این مکان ها همواره خواستار ایجاد فضایی خاص و قدیمی برای دوستداران صنایع دستی و فرهنگ گذشته می باشد.

استفاده از ترمه بر روتختی ها و همچنین بالش های آن هارمونی رنگ بندی خاصی را به اتاق خواب مصرف ‌کنندگان می بخشد.

این نوع پارچه ها که اگر از اصالت و قدمت دیرینه برخوردار باشد به عنوان یک کالای ارزشی و عتیقه نیز شناخته می شود و دارای ارزش معنوی و مادی بالایی می باشد که در این راستا قاب های مخصوصی برای این نوع از پارچه های ترمه تولید شده است تا آن پارچه را با قاب گیری از رخداد حوادث تخریبی آن جلوگیری کنند.

مرکز تولید پارچه ترمه قابدار

مرکز تولید پارچه ترمه قابدار مرکز تولید پارچه ترمه اصل در ایران با تولید و عرضه پارچه های ترمه از نوع قاب دار توانسته است در جلب رضایت مشتریان نقش‌آفرینی کرده و بازار عرضه و تقاضا را در سایه این نوع از طرح پارچه ترمه دچار تحول مثبت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *