پارچه ترمه ابریشمی

قیمت پارچه ترمه ابریشمی صادراتی باکیفیت

قیمت پارچه ترمه ابریشمی صادراتی با کیفیت بر اساس طرح، رنگ و برندی که آن را تولید کرده تعیین می گردد. از جانب دیگر، نحوه خرید مشتریان هم در این زمینه ملاک است. برای نمونه، قیمت ترمه ابریشمی عمده با جزئی فرق می کند. به هر صورت، شرکت تولید ترمه صادراتی ابریشمی پس از بافت، محصولاتش را ارزش گذاری نموده که فاکتورهای مطرح شده نقش اساسی را در این زمینه ایفاء می نمایند.

قیمت پارچه ترمه ابریشمی صادراتی باکیفیت

اصول نگهداری از پارچه ترمه ابریشمی

اصول نگهداری از پارچه ترمه ابریشمی با اصول نگهداری از پارچه ترمه ابریشمی آشنایی دارید؟ مسائل مختلفی را بایستی در این زمینه در نظر بگیرد. اول این که در مکان های مرطوب آن را قرار ندهید، چون به مرور زمان به بافت آن صدمه وارد می شود و سبب پوسیده شدن آن می گردد. ضمن این که رنگ خود را هم ممکن است در این دوره از دست بدهد.

در کنار این مسائل، برای تمیز کردن لکه های آن خوب است که به خشکشویی بفرستید. اگر هم در خانه این کار را انجام می دهید، بهتر می باشد تا به وسیله دست و استفاده از مواد شوینده گیاهی استفاده کنید. پس از این که کار شستشو انجام شد، در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

این کار سبب رنگ رفتگی و آسیب رسیدن به الیاف آن می شوند. اگر هم پارچه چروک برداشته و می خواهید آن را اتو کنید، حتماً یک پارچه نخی را بر روی آن قرار دهید و سپس اتو را آرام بر سطح آن بکشید.

توجه داشته باشید که اگر از کیف یا لباس های ترمه ای استفاده می نمایید، توجه کنید تا به جای ساییده نشوند و یا این که به شئ نوک تیز برخورد نکنند. اینها مسائل مهمی اند که بایستی در نگهداری از چنین پارچه های گران قیمتی توجه شود.

تولید بهترین پارچه ترمه ابریشمی صادراتی

تولید بهترین پارچه ترمه ابریشمی صادراتی کارخانه تولید بهترین پارچه ترمه ابریشمی صادراتی، محصولاتی را که آماده عرضه می کند، کیفیت عالی دارند. البته برای بافت به مسائل گوناگون توجه دارد که ما در زیر به برخی از نکات مهم به گونه خلاصه می پردازیم:

  • آنها با رنگ های طبیعی تولید می گردند.
  • از عرض و طول مناسبی برخوردار می باشند.
  • سرکجی ندارند.
  • با طرح های متنوع بافته می شوند.
  • دوام بالایی دارند.

شرکت سعی می کند در کنار این موضوعات، به مسئله استانداردها نیز توجه داشته باشد. در کل، پارچه هایی که بافته می شوند مناسب برای کاور، سجاده، رومیزی، لباس، شال، دوخت کیف و سایر امور دیگر هستند. آنها را کارخانه با ظرافت خاصی بافته و سپس بشکل توپی و متری نیز عرضه می کند.

اما برای خرید بهترین های تولید شده، می توانید با مشاوران فروش این مجموعه نیز به گونه مستقیم صحبت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *