پارچه ترمه

قیمت پارچه ترمه تبریز در بازار

پارچه ترمه نوعی پارچه است که با استفاده از نخ های بدست آمده از مواد کاملا طبیعی مانند پشم گوسفند یا بز و ابریشم، با نیروی دست و یا دستگاه های پارچه بافی بافته می شود. این پارچه را با استفاده از نقش های قدیمی و اصیل ایرانی و رنگ های بسیار شاد و زیبا نقش می زنند. یکی از تولید کنندگان ترمه در ایران تبریز است. شما می توانید انواع مختلف پارچه ترمه تبریز را با قیمت مناسبی در بازار های پخش و فروش پارچه تهیه کنید.

قیمت پارچه ترمه تبریز در بازار

راهنمای تشخیص پارچه ترمه اصل

راهنمای تشخیص پارچه ترمه اصل پارچه ترمه یکی از صنایع دستی و هنرهای با ارزش مردم ایران است که با بکار گیری نخ ابریشم بافته می شود و بسیار نرم و لطیف است. چون تار و پودهای این پارچه را با دست و با زحمت فراوانی به هم می بافند، نرخ و قیمت آن هم از سایر پارچه ها گران تر است.

برای تشخیص دادن پارچه ترمه اصل از نوع تقلبی آن چند راهکار وجود دارد. اگر در این زمینه به راهنمایی نیاز دارید، با ما همراه باشید.

پارچه ترمه چون از الیاف کاملا طبیعی تولید شده است، یکی از راه ها برای تشخیص دادن نوع اصل از فیک آن شناختن همین الیاف است. در زمان خرید ترمه می توانید یکی از نخ های آن را به آرامی جدا کرده و بسوزانید.

ابریشم طبیعی بعد از شعله ور شدن خیلی آهسته می سوزد و سپس به صورت پودر شده در می آید. ولی اگر نخ مورد نظر از جنس مواد پلیمری باشد، مثل یک تکه پلاستیک جمع می شود. همچنین ابریشم در زمان سوختن بویی شبیه به موی سوخته شده می دهد، اما نخ های پلاستیکی بوی پلاستیک سوخته می دهند.

همچنین پارچه ترمه اعلا، بسیار نرم و لطیف است، ولی انواع دیگر ممکن است کمی زبر باشند. پس شما با لمس کردن پارچه هم می توانید کیفیت آن را بسنجید.

بزرگترین فروشگاه عرضه پارچه ترمه تبریز

بزرگترین فروشگاه عرضه پارچه ترمه تبریز بزرگترین فروشگاه عرضه و پخش انواع مختلف پارچه در تبریز، با کیفیت ترین و بهترین نوع ترمه اصل را برای فروش ارائه می دهد. از این پارچه برای تولید کردن انواع لباس های سنتی و رومیزی استفاده می شود.

قیمت رومیزی ترمه به ابعاد، اندازه، مدل، رنگ و طرح و از همه مهم تر جنس ترمه مورد استفاده در تولید آن بستگی دارد. شما می توانید این پارچه را از مرجع اصلی پخش آن، با نرخ بسیار به صرفه تری نسبت به بازار تهیه کنید و برای دوخت وسایل تزئینی به کار ببرید. مطمئنا خانه های شما با استفاده از پارچه های رنگارنگ ترمه زیباتر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *