پارچه ترمه دست دوز ابریشم

قیمت پارچه ترمه دست دوز ابریشم

پارچه ترمه دست دوز نمونه ای از بهترین و مرغوبترین پارچه های طراحی شده و سنتی است که به صورت دستی و توسط تولید کنندگان معتبر تولید می شوند؛ به همین دلیل کیفیت بسیار خوبی دارند. قیمت پارچه ترمه دست دوز ابریشمی دارای اقتصادی می باشد؛ از این رو خرید آن هم از لحاظ اقتصادی و هم از نظر کیفیت بسیار خوب و بالایی که دارند مقرون به صرفه می باشد.

قیمت پارچه ترمه دست دوز ابریشم

مزایای پارچه ترمه دست دوز ابریشم

مزایای پارچه ترمه دست دوز ابریشم پارچه ترمه دست دوز ابریشم از بهترین پارچه های طراحی شده است که برای دوخت اقلام پارچه ای تزئینی و دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرند ؛ به طور مثال برای انواع روبالشتی ها، رومیزی، رو اپنی، رو یخچالی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

از مزایای استفاده از پارچه های ترمه دست دوز می توان به

  • زیبایی چشم گیر
  • ثابت بودن طراحی
  • داشتن قابلیت شست و شو
  • داشتن حالت سنتی و خاص بودن
  • عدم قدیمی و دمده شدن
  • داشتن تنوع رنگی

و… اشاره کرد؛ به همین دلیل این پارچه ها در دکوراسیون های داخلی اغلب خانه ها به چشم می خورند و اقلام پارچه ای مختلفی با آنها دوخته می شود، این پارچه ها در ابعاد متنوعی تولید می شوند و امکان تهیه آنها در هر متراژی وجود دارد.

پارچه های ترمه همچنین قابلیت دوخت خوبی دارند و آنها را به هر شکلی می توان در آورد و در عین داشتن نرمی و لطافت خوب که موجب می شود به خوبی حالت بگیرند، مقاومت بالایی نیز از خود نشان می دهند.

صادرات پارچه ترمه دست دوز یزدی

صادرات پارچه ترمه دست دوز یزدی پارچه های ترمه نمونه ای از پارچه های طراحی شده با هنر های خاص ایرانی می باشد که موجب محبوبیت آنها نه تنها در ایران بلکه در کشور های خارجی شده است که در نقاط مختلفی از کشور انجام می شود اما پارچه ترمه یزدی گونه ای برتر از آنها است که به دلیل تولید شدن در متراژ بالا، صادرات ترمه یزدی را هم محقق کرده است.

پارچه های ترمه یزدی دارای کیفیت بسیار خوب و بالایی می باشند؛ به همین علت در بسیاری از کشور های همسایه به خوبی از آنها استقبال می شود که در میان آنها کشور های

  • عراق
  • ترکیه
  • کشور های عربی و حوزه خلیج فارس

و… نمونه هایی از آنها می باشند که بیشترین سهم را در خرید ترمه یزدی دارند و هر ساله مقادیر زیادی از تولیدات ایرانی را به صورت پارچه و یا صنایع دستی ترمه ای از ایران خریداری می کنند.

ترمه های یزدی در رنگ های متنوع و طراحی های عالی عرضه می شوند؛ از این رو تجارت آنها رونق خوبی به خود گرفته است و برای افزایش بیشتر هم مستعد می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *