پارچه ترمه زری دار پشتی

قیمت پارچه ترمه زری دار پشتی

پارچه ترمه پشتی از جمله محصولات تولیدی در منسوجات پارچه بافی می باشد، قیمت پارچه ترمه زری دار به کیفیت و متریال به کار رفته در آن بستگی دارد، البته هزینه های تولید و دستمزد نیروی انسانی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول می باشد،  برای اطلاع از قیمت این کالا می توان به مراکز و نمایندگی های مجاز فروش این کالا مراجعه نمود، البته وب سایت شرکت های تولید کننده این کالا نیز از راه های استعلام قیمت این کالا می باشد.

قیمت پارچه ترمه زری دار پشتی

5 نکته برای شناخت ترمه مرغوب

5 نکته برای شناخت ترمه مرغوب

ترمه مرغوب دارای ویژگی ها و مشخصات می باشد. که با توجه به این فاکتورها می توان محصولی مرغوب و با کیفیت تهیه نمود، جنس ترمه یعنی نوع متریال به کار رفته برای بافت این پارچه از عوامل تعیین مرغوبیت این پارچه می باشد، ترمه تمام ابریشم مرغوب ترین نوع ابریشم می باشد. ترمه تمام ابریشم درخشندگی و زیبایی خاصی دارد.

تراکم تار و پود پارچه از مهم ترین معیارهای تعیین مرغوبیت ترمه می باشد، هرچه تراکم ترمه بیشتر باشد به طبع از مرغوبیت بالایی برخوردار خواهد بود زیرا تراکم بالای آن موجب استحکام و مقاومت این پارچه می شود.

هرچه تراکم و مقدار ابریشم در این محصول بیشتر باشد به طبع کیفیت این کالا بالاتر می رود، زمانی که روی ترمه دست کشیده شود هرچه ترم تر باشد از کیفیت بالایی برخوردار است و زبری این پارچه نشان از عدم مرغوبیت آن می باشد. هرچه تنوع رنگ ترمه بیشتر باشد و از رنگ های بیشتری برای بافت آن استفاده شده باشد از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد،

ترمه های ماشینی از جنس ابریشم و پلی استر می باشد هرچه میزان ابریشم به کار رفته در این پارچه بیشتر باشد از مرغوبیت و استحکام بالاتری برخوردار خواهد بود. همچنین ریز بافت بودن ابریشم موجب مرغوبیت بالای این محصول می شود،  هرچه ابریشم زیر نور خورشید درخشندگی بالاتری داشته باشد نشان از کیفیت بالای این محصول می باشد. این کالا از صنایع دستی ایران محسوب  می شود و استفاده از آن در دکوراسیون منازل موجب ایجاد جاذبه و فضای گرم در منازل می شود.

بازار فروش پارچه ترمه پشتی

بازار فروش پارچه ترمه پشتی

پخش پارچه ترمه و فروش آن توسط فروشگاه های فروش منسوجات پارچه ای و هم چنین فروشگاه های فروش صنایع دستی انجام می شود. این محصول از صنایع دستی فاخر ایران محسوب می شود و دارای بازار فروش گسترده ای در داخل و خارج از کشور می باشد.

دفاتر فروش و نمایندگی های شرکت های تهیه و تولید این محصول از بازارهای فروش این کالا می باشد، البته وب سایت های شرکت های مذکور نیز از بازارهای فروش این کالا است و خریداران می توانند از طریق این وب سایت ها اقدام به خرید آنلاین و اینترنتی این کالا بکنند. البته خرید حضوری و مستقیم از بهترین راه های خرید این کالا می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *