پارچه ترمه چهار تکه آبی

قیمت پارچه ترمه قالبی سال 99

ترمه از پارچه های ظریف و زیبا بوده که بیشتر تاروپود آن را الیاف طبیعی ابریشم تشکیل می دهد. این منسوجات جنسی نرم و لطیف دارند و به دلیل براق و درخشان بودن برای تولید صنایع دستی زیبا بهترین گزینه هستند. تنوع رنگی در این تولیدات بالا بوده که هر سلیقه ای را به خوبی پوشش می دهد. قیمت پارچه ترمه قالبی در سال ۹۹ بر اساس کیفیت و نوع و متراژ آن مشخص می شود. هر چه کیفیت بالاتر باشد نرخ بیشتری هم دارد.

قیمت پارچه ترمه قالبی سال 99

نحوه بافت پارچه ترمه قالبی

نحوه بافت پارچه ترمه قالبی کارخانه پارچه ترمه را به صورت مخصوص می بافد. ‌نحوه بافت به این صورت است که نخ های ابریشم رنگ شده به شکل تاروپود روی یکدیگر قرار می گیرند. این نخ بسیار ظریف و زیبا بوده و تراکم بالایی هم دارد که مانع از پارگی و نخ کش شدن پارچه می شود.‌ در تاروپود اولیه ابتدا از پشم استفاده می کنند تا کار دوام بیشتری داشته باشد.

برای بافت علاوه بر تار که زمینه پارچه را تشکیل می دهد همزمان پود هم روی آن قرار می گیرد تا پس زمینه مستحکم هم داشته باشد. استفاده از دستگاه بافندگی باعث شده تا کار سرعت بیشتری پیدا کند.‌ نخ های ابریشم درون دستگاه قرار می گیرند و به صورت طولی و عرضی روی یکدیگر بافته می شوند.

انتخاب رنگ مناسب باعث شده تا پارچه ترکیب رنگی زیبا داشته باشد. استفاده از نقوش بته قجه و اسلیمی باعث شده تا کار جلوه بهتری پیدا کند.

خرید پارچه ترمه قالبی درب کارخانه

خرید پارچه ترمه قالبی درب کارخانه خرید پارچه ترمه قالبی از درب کارخانه بهترین گزینه برای مصرف کننده بوده وه باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. خرید اگر به طور مستقیم از خود کارخانه تولیدی آن صورت گیرد، نیازمند پرداخت بهای به مراتب ارزان تر و مقرون به صرفه ترین می باشد.

قیمت در خرید بدون واسطه و از کارخانه تولیدی با مقایسه قیمت های موجود در بازار، دارای تفاوت فاحشی می باشد. لازم به ذکر است که در صورت نداشتن دسترسی به محل کارخاته های تولیدی این محصول و نبود امکان خرید حضوری و مستقیم، می توانید با رجوع به وب سایت های فروش اینترنتی آن به خریدی بی واسطه و ارزان بپردازید.

برای خرید انواع ترمه می توانید به روش هایی که مشتری پیش روی شما قرار می دهد اقدام کنید. هر کدام از این روش ها عملکرد مختص به خود را دارند و شما می توانید متناسب با شرایط خود یکی از راه ها را انتخاب کنید. افرادی که شرایط خرید حضوری را ندارند می توانند از شرایط غیر حضوری که برای آنها فراهم شده نهایت استفاده را ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *