قیمت پارچه ترمه پلی استر

پارچه ترمه پلی استر به دو صورت متری و پنلی به متقاضیان معرفی می ‌گردد. یکی از مهمترین معیارهای قیمت گذاری این محصول تعداد رنگ های به کار گرفته شده در بافت این نوع پارچه هاست که بر اساس این پارامتر تولید کنندگان می ‌توانند به تعیین قیمت این محصول بپردازند. پارچه های ترمه پلی استر از زیبایی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و امروزه در تهیه محصولات مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

قیمت  پارچه ترمه پلی استر

تاریخچه تولید پارچه ترمه

تاریخچه تولید پارچه ترمه تاریخچه تولید پارچه ترمه در ایران از قدمت بسیار بالایی برخوردار است و در گذشته از این نوع پارچه ها در تهیه انواع فرش های دستباف استفاده می شده است. اما امروزه به صورت نیمه صنعتی این محصولات تولید می ‌شوند و برای تهیه کالا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

تاریخچه تولید انواع پارچه ترمه از گذشته تاکنون مربوط به استان اصفهان می باشد که در زمان های قدیم به صورت کاملاً سنتی این پارچه ها در این استان تولید می شدند و با استفاده از ایده های مختلف به صورت دلخواه رنگ آمیزی می شدند.

پشم های مورد استفاده در تولید پارچه های ترمه از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به حد زیادی براقیت و سفیدی به خود اختصاص می ‌دهند و معمولاً از ناحیه گردن گوسفند ها برداشت می شدند.

البته ناگفته نماند که علاوه بر استان اصفهان استان یزد نیز در تولید انواع پارچه های ترمه قدمت بسیار زیادی به خود اختصاص می دهد و در این استان نیز پارچه های ترمه در بهترین کیفیت معرفی می شوند و با نام ترمه یزدی شناخته شده اند.


فروش پارچه ترمه پلی استر متری

فروش پارچه ترمه پلی استر متری همان طور که قبل تر اشاره کردیم فروش پارچه ترمه به دو صورت متری و پنلی انجام می ‌پذیرد و بر مبنای این دو پارامتر قیمت ‌های متفاوتی برای عرضه این محصولات در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این موضوع فروش پارچه های ترمه پلی استر در بر اساس تعداد رنگ هایی که در تولید آنها در نظر گرفته می ‌شود، صورت می‌ پذیرد. به عنوان مثال در بازار انواع پارچه ترمه پلی استر ۱۰ رنگ متری معرفی می‌ شوند. همچنین این محصولات با نام تجاری پارچه ترمه پلی استر ۱۰ رنگ پنلی نیز معرفی می‌ شوند که این نامگذاری بر اساس تعداد رنگ مورد استفاده در تولید این محصولات انجام می پذیرد.

برای فروش انواع پارچه ترمه پلی استر متری امروزه همانند دیگر کالا ها از سایت های اینترنتی در بهترین شرایط ممکن استفاده می‌ شود و در نهایت این محصولات به صورت مستقیم با قیمت های مناسب و کیفیت های بالا در اختیار متقاضیان در سراسر کشور قرار می‌گیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *