سجاده ترمه عروس

محل فروش سجاده ترمه عروس

سجاده ترمه عروس در سایز های مختلف طراحی شده و با استفاده از ترمه اعلا دوخته می شود. در محل فروش این کالا رنگ ها و نقوش متفاوتی از سجاده مانند نقش بته جقه را با تنوع رنگی بالا می توان مشاهده کرد که از جمله طرح های بی نظیر و زیبا بوده و از هنر ها و صنایع دستی ارزشمند کشور به شمار می رود که شهره ای جهانی دارد.

محل فروش سجاده ترمه عروس

راهنمای انتخاب سجاده ترمه عروس

راهنمای انتخاب سجاده ترمه عروس ترمه یکی از منسوجات بافته ایرانی است که از دوران صفویه شکل گرفته و نخستین بافته های ترمه از الیاف طبیعی مانند ابریشم تهیه می شدند که در حال حاضر نمونه های این نوع ترمه نیز در بازار وجود دارد و جزء با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع ترمه به شمار می رود.از این پارچه انواع سجاده ترمه منجوق دوزی شده تهیه می شود که از نظر شکل و طرح و نقوش به کار رفته در آن متفاوت می باشند. مثلا نقش بته جقه یکی از رایج ترین و زیبا ترین نوع نقوش مورد استفاده در سجاده می باشد که از جلوه خاصی برخوردار است.

برای انتخاب سجاده ترمه مهمترین نکته توجه به نوع ترمه و الیاف تشکیل دهنده آن است. همان طور که ذکر شد برخی انواع ترمه از الیاف طبیعی مانند الیاف ابریشم تهیه می شوند که از کیفیت بالا و قیمت بیشتری در مقایسه با انواع ترمه تهیه شده از الیاف مصنوعی مانند ویسکوز دارند.بنابراین در زمان خرید لازم است به این نکته توجه شود. از سوی دیگر ترمه مرغوب دارای میزان تراکم بالا بوده و تار و پود فشرده تری دارد. از این رو به خوبی با مشاهده ظاهر ترمه و میزان تراکم آن می توان به کیفیت آن پی برد.

از سوی دیگر برخی انواع ترمه ساده هستند در صورتی که برخی ارقام دیگر شامل نمونه های سرمه دوزی و منجوق دوزی شده است. انتخاب این نمونه ها بستگی به میزان بودجه ای دارد که فرد قرار است برای این کالا هزینه نماید. همچنین سلیقه افراد نیز متفاوت است و برخی افراد تنها مدل های ساده و برخی دیگر مدل های تزیین شده آن را می پسندند.

توزیع کننده سجاده ترمه عروس

توزیع کننده سجاده ترمه عروس سجاده یکی از اقلامی است که در جهیزیه نو عروسان در نظر گرفته می شود. سجاده ها در اندازه مشخص و با استفاده از ترمه هایی در نقوش مختلف تهیه می شوند که در مرکز توزیع سجاده ترمه می توان شاهد نمونه های مختلف آن بود. از این رو توزیع کننده سجاده نمونه های مختلف را به خریداران و صاحبان فروشگاه های عرضه کننده ترمه معرفی کرده و به فروش آنها می پردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *